A A A K K K
для людей із порушенням зору
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

26 сесія 7 скликання від 30.01.2019

Питання, винесені на розгляд 26 сесії 7 скликання

 30.01.2019 року

1. Про затвердження плану – графіку відстеження результативності регуляторних актів Краснопільської селищної ради на 2019 рік.

2. Про затвердження структури і штатної чисельності територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради в новій редакції.

3. Про затвердження звіту про роботу зі зверненнями громадян за 2018 рік.

4. Про затвердження звіту про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради у 2018 році.

5. Про хід виконання Комплексної програми «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді на 2018-2020 роки».

6. Про хід виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Краснопільської селищної ради на 2018-2020 роки.

7. Про виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Краснопільської селищної ради на 2018 рік.

8. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Краснопільської селищної ради на 2019 рік.

9. Про затвердження Програми харчування дітей дошкільного та шкільного віку в закладах освіти Краснопільської селищної ради на 2019-2020 роки.

10. Про введення посади медичної сестри до штату працівників Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

11. Про затвердження Положення про відділ освіти Краснопільської селищної ради в новій редакції.

12. Про внесення змін до рішення селищної ради від 31.08.2018 № 246 «Про утворення місцевих пожежних команд Краснопільської селищної ради».

13. Про хід виконання програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки.

14. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки.

15. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

16. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Ш, який уклав контракт на проходження військової служби у Збройних силах України.

17. Про хід виконання Антикорупційної програми Краснопільської селищної ради за 2018 рік.

18. Про надання дозволу відділу освіти Краснопільської селищної ради на передачу в оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

19. Про передачу в господарське відання Краснопільській житлово-експлуатаційній дільниці майна комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

20. Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

21. Про надання пільги ФОП Міцук Т.І. щодо орендної плати за водогін с. Хмелівка, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

22. Про надання пільги ТОВ «Теплоенерго» щодо орендної плати за водогін смт Краснопілля, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

23. Про надання пільги ФОП Шкарупа О.В. щодо орендної плати за водогін с. Осоївка, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

24. Про затвердження звіту про роботу відділу загальної, організаційно-кадрової роботи, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення у 2018 році.

25. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по Самотоївському старостинському округу.

26. Про укладення договорів оренди земельних ділянок іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Самотоївського старостинського округу.

27. Про внесення змін та доповнень до рішення Краснопільської селищної ради від 26.09.2018 № 288 «Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на території Краснопільської селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу».

28. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на невитребувані земельні частки(паї) по Самотоївському старостинському округу.

29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Самотоївського старостинського округу в межах населеного пункту Самотоївка.

30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Самотоївського старостинського округу за межами населеного пункту Самотоївка.

31. Про укладання договорів оренди на земельні ділянки резерву, запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення в межах населеного пункту Самотоївка.

32. Про укладання договорів оренди на земельні ділянки резерву та запасу комунальної власності в межах населеного пункту Воропай.

33. Про укладання договорів оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу по Самотоївському старостинському округу.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування по Самотоївському старостинському округу.

35. Про укладення договорів оренди земельних ділянок комерційного призначення на території Угроїдського старостинського округу.

36. Про укладення договору оренди земельної ділянки промислового призначення на території Угроїдського старостинського округу.

37. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) на території Угроїдського старостинського округу.

38. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (проектні дороги) на території Угроїдського старостинського округу.

39. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (невитребувані паї) на території Угроїдського старостинського округу.

40. Про укладення договорів оренди земельних ділянок іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на території Угроїдського старостинського округу.

41. Про припинення права користування земельними ділянками.

42. Про укладення договору оренди земельної ділянки іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Краснопільської селищної ради.

43. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по Краснопільській селищній раді.

44. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

45. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на невитребувані земельні частки(паї) по Краснопільській селищній раді.

46. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) Краснопільської селищної ради.

47. Про надання пільг на земельний податок Управлінні агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської районної державної адміністрації

48. Про внесення змін до рішення 23 сесії 7 скликання селищної ради від 13.12.2018 № 381 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства».

49. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по Краснопільській селищній раді.

50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства.

51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд , для ведення особистого селянського господарства.

52. Про надання пільг на земельний податок Фінансовому управлінню Краснопільської районної державної адміністрації.

53. Про надання пільг на земельний податок Державній казначейській службі України у Краснопільському районі Сумської області.

54. Про заключення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

55. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по Хмелівському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

56. Про укладання договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на невитребувані земельні частки (паї) по Хмелівському старостинському округу.

57. Про укладання договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення (землі запасу) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Хмелівського старостинського округу.

58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

59. Про заключення додаткових угод до договорів оренди по Хмелівському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

60. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Хмелівського старостинського округу.

61. Про укладення договору оренди на земельну ділянку іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Хмелівського старостинського округу.

62. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по Чернеччинському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

63. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на невитребувані земельні частки (паї) ріллі та сіножатей по Чернеччинському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

64. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Чернеччинському старостинськомуокругу Краснопільської селищної ради.

65. Про доповнення до рішення 25 сесії 7 скликання від 09.01.2019 № 427 « Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва».

66. Про заключення додаткових угод до договорів оренди по Чернеччинському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

67. Про надання в оренду ТОВ АФ «Хвиля» земельних ділянок (паї відумерлої спадщини) за межами населеного пункту Осоїуського старостинського округу.

68. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на невитребувані земельні частки (паї) по Осоївському старостинському округу.

69. Про затвердження звіту про роботу постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

70. Про затвердження звіту про роботу постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, підприємництва, містобудування, будівництва, сфери послуг, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

71. Про затвердження звіту про роботу постійної комісії селищної ради з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики.

 

Протокол засідання

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь