A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

27 сесія 7 скликання від 27.02.2019

Питання, винесені на розгляд 27 сесії 7 скликання

 27.02.2019 року

1. Про затвердження звіту про виконання селищної програми економічного і соціального розвитку за 2018 рік.

2. Про затвердження звіту про роботу відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності за 2018 рік.

3. Про звіт про виконання селищного бюджету за 2018 рік.

4. Про звіт про роботу відділу фінансів селищної ради у 2018 році.

5. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 21.12.2018 «Про селищний бюджет смт Краснопілля на 2019 рік».

6. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району майна централізованої бухгалтерії та організаційно-методичного центру при відділі культури і туризму Краснопільської районної державної адміністрації у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

7. Про звіт відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності селищної ради про роботу в 2018 році.

8. Про затвердження звіту про роботу відділу освіти Краснопільської селищної ради у 2018 році.

9. Про внесення змін до комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Краснопільської селищної ради на 2016 – 2020 роки.

10. Про затвердження звіту про роботу відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

11. Про затвердження звіту про роботу виконавчого комітету селищної ради за 2017 - 2018 роки.

12. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання від 12.07.2017 « Про кількість і персональний склад виконавчого комітету селищної ради».

13. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання від 26.06.2018 № 184 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

14. Про затвердження Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Краснопільської селищної ради на 2019-2021 роки.

15. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Краснопільської селищної ради на 2019-2021 роки.

16. Про хід виконання Програми правової допомоги населенню селищної ради на 2018-2020 роки.

17. Про хід виконання Програми зайнятості населення селищної ради на 2018-2020 роки.

18. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

19. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які уклали контракт на проходження військової служби у Збройних силах України.

20. Про внесення змін до рішення 23 сесії 7 скликання від 13.12.2018 № 367 «Про надання дозволу відділу освіти Краснопільської селищної ради на передачу в оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради».

21. Про надання дозволу відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради на передачу в оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

22. Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2.

23. Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Сумська, 19.

24. Про передачу в оперативне управління відділу фінансів Краснопільської селищної ради майна комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

25. Про виготовлення технічної документації з землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Осоївського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

26. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) по Осоївському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

27. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по Осоївському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

28. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в межах с. Самотоївка, вул. Корчаківка, бн.

30. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Самотоївською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступеня.

31. Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на території Самотоївського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

32. Про укладання договору оренди на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу по Самотоївському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

33. Про укладення договору оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по Чернеччинському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівлі трудового архіву, для будівництва та обслуговування дозвіллєвого об’єкту, для будівництва та обслуговування будівлі контори на території Чернеччинського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

35. Про внесення змін до рішення 18 сесії 7 скликання від 20.07.2018 № 233 «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства».

36. Про припинення права користування земельними ділянками.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

38. Про внесення змін до рішення 12 сесії 7 скликання селищної ради від 29.03.2017 «Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради».

39. Про заключення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

40. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти у постійне користування.

41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення та зміни меж смт Краснопілля Краснопільського району Сумської області.

42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

43. Про передачу земельних ділянок комунальної власності у державну власність.

44. Про внесення доповнень та уточнень до рішень селищної ради.

45. Про надання пільг на земельний податок відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради.

46. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги у постійне користування.

47. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території Угроїдського старостинського округу.

48. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки комунальної власності Краснопільської селищної ради, на яку поширюється право сервітуту (право прокладення та експлуатації ліній електропередачі, зв’язку, трубопроводів, інших лінійних комунікацій) на користь ТОВ «КП «ІНТЕРТЕЛЕКОМ».

49. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Осоївського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

Протокол засідання

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь