28 сесія 7 скликання від 15.03.2019

Питання, винесені на розгляд 28 сесії 7 скликання

15.03.2019 року

1. Про делегування представника Краснопільської селищної ради до складу Госпітальної ради Сумського госпітального округу.

2. Про затвердження звіту про роботу Краснопільської селищної ради за 2017 - 2018 роки.

3. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 21.12.2018 «Про селищний бюджет смт Краснопілля на 2019 рік».

4. Про хід виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Краснопільській селищній раді (об’єднаній територіальній громаді) на 2018- 2020 роки.

5. Про продовження строку дії контракту з виконуючими обов’язки керівників комунальних закладів культури Краснопільської селищної ради.

6. Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району майна централізованої бухгалтерії та організаційно -методичного центру при відділі культури і туризму Краснопільської районної державної адміністрації у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

7. Про внесення змін та доповнень до рішення 21 сесії 7 скликання від 08.11.2018 «Про програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки».

8. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради.

9. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

10. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Шульзі В.І., який уклав контракт на проходження військової служби у Збройних силах України.

11. Про створення житлового фонду соціального призначення.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд , для ведення особистого селянського господарства.

13. Про внесення змін до рішення 27 сесії 7 скликання селищної ради від 27.02.2019 №539.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

Протокол засідання