A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

29 сесія 7 скликання від 17.04.2019

Питання, винесені на розгляд 29 сесії 7 скликання

17.04.2019 року

1. Про делегування представника Краснопільської селищної ради до складу Госпітальної ради Сумського госпітального округу.

2. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік.

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.06.2017 «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів».

4. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 21.12.2018 «Про селищний бюджет смт Краснопілля на 2019 рік».

5. Про заходи щодо ефективного та раціонального використання коштів бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади у 2019 році.

6. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

7. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Лазні О.М., Тополі Ю.Г., які уклали контракт на проходження військової служби у Збройних силах України.

8. Про передачу в оперативне управління відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради адмінбудівлі в с. Мозкове.

9. Про прийняття сміттєвоза на баланс Краснопільської селищної ради від Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці.

10. Про внесення змін до договору оренди частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 6.

11. Про Програму сприяння створенню та підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Краснопільської селищної ради на 2019-2020 роки.

12. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

13. Про продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Сумська, 6.

14. Про передачу з балансу КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» Краснопільської селищної ради частини книжкового фонду у комунальну власність Верхньосироватської сільської ради.

15. Про надання дозволу КНП «Краснопільський ЦПМСД» Краснопільської селищної ради на передачу в оренду ультразвукового апарату КНП «Краснопільська ЦРЛ».

16. Про хід виконання комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Краснопільської селищної ради на 2016 – 2020 роки у 2018 році.

17. Про внесення змін до рішення 26 сесії 7 скликання « Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Самотоївського старостинського округу в межах населеного пункту Самотоївка».

18. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання « Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою на умовах оренди СФГ «Урожай» із земель запасу для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) с. Самотоївка, вул. Калініна, 164».

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під нежитловим приміщенням (адмінбудівля).

20. Про включення до Переліку земельних ділянок комунальної власності (прав на них), які виставляються на земельні торги, та затвердження умов продажу.

21. Про укладання договорів оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу по Самотоївському старостинському округу з фізичною особою Морозовим Віктором Кириловичем.

22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови під нежитловим громадським приміщенням в с. Самотоївка, вул. Калініна, 117.

23. Про скасування рішень 21сесії 7 скликання від 08.11.2018 року.

24. Про укладання договорів оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу по Самотоївському старостинському округу з фізичною особою Смоленком Олександром Григоровичем.

25. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, нежитлове (вбудоване) приміщення Сільська бібліотека – «А-1» в с. Глибне, вул. Центральна,11.

26. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, нежитлове (вбудоване) приміщення Сільський клуб –«А-1» в с. Глибне, вул. Центральна, 22.

27. Про укладання договорів оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу по Самотоївському старостинському округу з ФОП Чорномазом Андрієм Олексійовичем.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд , для ведення особистого селянського господарства.

30. Про погодження заходів по боротьбі зі шкідниками лісу.

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО.

33. Про розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

34. Про внесення змін до рішення 27 сесії 7 скликання від 27.02.2019 № 544 «Про передачу земельних ділянок комунальної власності у державну».

35. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування будівель закладів охорони здоров`я та соціальної допомоги Краснопільській районній державній лікарні ветеринарної медицини.

36. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти відділу освіти Краснопільської селищної ради.

37. Про внесення доповнень та уточнень до рішень селищної ради.

38. Про надання дозволу на використання відходів будівельних матеріалів.

39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Краснопільської селищної ради.

40. Про надання дозволу ТОВ «Теплоенерго» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

41. Про укладання договору оренди на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу на території Краснопільської селищної ради.

42. Про погодження щодо включення до переліку земельних ділянок (водних об`єктів), що виставляються на земельні торги у формі аукціону.

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства та надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земемельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

44. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами, розташованими на території Хмелівського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

Протокол засідання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь