3 сесія 8 скликання від 10.08.2017

Перелік рішень, прийнятих на третій сесії восьмого скликання Краснопільської селищної ради Сумської області від 10.08.2017 року

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І півріччя 2017 року.
2. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради.
3. Про внесення змін до рішення  селищної ради від 23.12.2016 «Про селищний  бюджет на 2017 рік».
4. Про затвердження звіту про виконання бюджету Угроїдської селищної ради  за  І півріччя 2017 року.
5. Про затвердження звіту про виконання бюджету Осоївської сільської ради  за  І півріччя 2017 року.
6. Про внесення змін до рішення Осоївської сільської ради  від  23.12.2016 «Про сільський  бюджет Осоївської сільської ради на 2017 рік».
7. Про затвердження звіту про виконання бюджету Самотоївської сільської ради за І півріччя 2017 року.
8. Про внесення змін до рішення Самотоївської сільської ради від 23.12.2016 «Про сільський  бюджет Самотоївської сільської ради на 2017 р».
9. Про надання субвенції.
10. Про затвердження звіту про виконання бюджету Хмелівської сільської ради за І півріччя 2017 року.
11. Про внесення змін до сільського бюджету Хмелівської сільської ради на 2017 рік».
12. Про затвердження звіту про виконання бюджету Чернеччинської сільської ради за І півріччя 2017 року.
13. Про внесення змін до сільського бюджету Чернеччинської сільської ради на 2017 рік».
14. Про селищний бюджет на 2017 рік.
15. Про реорганізацію комунального господарства Самотоївської сільської ради шляхом приєднання до Краснопільського ЖЕД.
16. Про розгляд Протоколу громадських слухань по обговоренню проекту
нового Генерального плану сіл Самотоївка, Глибне, Воропай  Краснопільської селищної ради Самотоївського старостинського округу Краснопільського району Сумської області.
17. Про затвердження Положення про преміювання працівників виконавчого апарату Краснопільської селищної ради на 2017 рік.
18. Про внесення змін  до рішення селищної ради від 30.06.2017 «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської  селищної  ради та  її виконавчих органів».
19. Про надання права підпису документів селищної ради.
20. Про затвердження складу адміністративної комісії.
21. Про затвердження положення про відділи.
22. Про ліквідацію юридичної особи.
23. Про надання відпустки селищному голові.
24. Про хід виконання Програми по виявленню, локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на 2012-2017 роки.
25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо  встановлення (зміни)  меж  населеного  пункту смт Краснопілля.
26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва.
27. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для рибогосподарських потреб.
28. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва.
29. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд.
30. Про затвердження технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.
31. Про повторне проведення земельних торгів у формі аукціону.
32.Про зміни та доповнення до рішень виконавчого комітету селищної ради народних депутатів «Про передачу землі у приватну власність» від 15.12.1993 р. №184.
33. Про надання допомоги на оперативне лікування бібліотекаря Глибнянської сільської бібліотеки Вєєвник О.О.
34. Про надання  матеріальної допомоги  Пузанову І.Й. та Рожкову І.В.
35. Про надання  допомоги   Северин Н.І.

Переглянути протокол, рішення