32 сесія 7 скликання від 14.06.2019

Питання, винесені на розгляд 32 сесії 7 скликання

14.06.2019

1. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік.

2. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 21.12.2018 №390 «Про бюджет Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

3. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікації.

5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО.

Протокол засідання