33 сесія 7 скликання від 26.06.2019

Питання, винесені на розгляд 33 сесії 7 скликання

26.06.2019

1. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік.

2. Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів на 2020 рік.

3. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 21.12.2018 № 390 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

4. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 29.05.2019 № 623 «Про передачу функцій замовника робіт Службі автомобільних доріг у Сумській області».

5. Про прийняття майна комунальної власності на баланс Краснопільської селищної ради від ДП «Абонентська служба «Світанок» КП «Краснопільської ЖЕД».

6. Про надання дозволу на внесення змін до договору оренди цілісного майнового комплексу.

7. Про доповнення переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, які пропонуються до передачі в оренду.

8. Про проведення конкурсів на право оренди водогонів.

9. Про внесення змін до комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Краснопільської селищної ради на 2016 – 2020 роки.

10. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів.

11. Про затвердження положень про структурні підрозділи виконавчого апарату Краснопільської селищної ради.

12. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки.

13. Про надання матеріальної допомоги Саєву І.Г.

14. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо поділу земельної ділянки на території Хмелівського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та для індивідуального садівництва.

17. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для іншого сільськогосподарського призначення під виробничими будинками з господарськими (допоміжними) будівлями і спорудами (господарський двір) на території Угроїдського старостинського округу.

18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

20. Про погодження щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

21. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

22. Про внесення змін до рішення 20 сесії 7 скликання від 26.09.2018 №289 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Самотоївського старостинського округу».

23. Про втрату чинності рішення 20 сесії селищної ради 7 скликання від 17.04.2019 № 582 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою на умовах оренди СФГ «Урожай» із земель запасу для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель і споруд) с. Самотоївка, вул. Калініна, 164».

24. Про внесення змін до рішення 28 сесії селищної ради 7 скликання від 15.03.2019 № 564 «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства».

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення за адресою: с. Самотоївка, вул. Вдовиченка, 12.

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) гр. Коломієць Любові Миколаївні за адресою: смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 20.

27. Про укладення договору оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по Чернеччинському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

28. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

29. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на території Краснопільської селищної ради.

Протокол засідання