34 сесія 7 скликання від 12.07.2019

Питання, винесені на розгляд 34 сесії 7 скликання

12.07.2019

1. Про визнання повноважень депутата селищної ради по одномандатному виборчому округу № 27.

2. Про внесення змін до додатку рішення 1 сесії 7 скликання від 30.06.2017 року «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх персонального складу та обрання голів комісій».

3. Про покладення обов’язків старости.

4. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання від 12.07.2017 «Про кількість і персональний склад виконавчого комітету селищної ради».

5. Про покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій на в.о. старости Гуцал Л.М.

6. Про утворення Тур’янського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

7. Про початок реорганізації Тур’янської сільської ради шляхом приєднання до Краснопільської селищної ради.

8. Про порядок виконання бюджету Тур’янської сільської ради, яка приєдналася до Краснопільської селищної ради.

9. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 21.12.2018 № 390 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

10. Про затвердження переліку проектів, які реалізуватимуться у 2019 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

11. Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району Тур'янського навчально-виховного комплексу у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

12. Про затвердження звіту про роботу зі зверненнями громадян за І півріччя 2019 року.

13. Про роботу селищної ради щодо організації надання послуг із соціальної підтримки населення на території об’єднаної територіальної громади.

14. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

15. Про встановлення лічильників обліку води в житлових будівлях.

16. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району нерухомого майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

17. Про передачу функцій замовника робіт Службі автомобільних доріг у Сумській області.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

19. Про колегіальне погодження щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

20. Про укладання договору оренди на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу з фізичною особою Кухарчуком П.І.

21. Про внесення змін до рішень сесій.

22. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки.

24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

25. Про припинення права постійного користування земельними ділянками Глибнянської загальноосвітньої школи Iступеня.

26. Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на території Самотоївського старостинського округу.

Протокол засідання