35 сесія 7 скликання від 09.08.2019

Питання, винесені на розгляд 35 сесії 7 скликання

09.08.2019

1. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

2. Про вступ Краснопільської селищної ради до Добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування – Асоціації «Енергоефективні міста України».

3. Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

4. Про передачу на баланс та оперативне управління КНП «Краснопільський ЦПМСД» Краснопільської селищної ради майна комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

5. Про надання дозволу Краснопільській житлово-експлуатаційній дільниці на списання з балансу багатоквартирних будинків.

6. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку за І півріччя 2019 року.

7. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік.

8. Про звіт про виконання бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року.

9. Про звіт про виконання бюджету Тур’янської сільської ради за І півріччя 2019 року.

10. Про внесення змін до рішення Тур’янської сільської ради від 20.12.2018 «Про сільський бюджет Тур’янської сільської ради на 2019 рік».

11. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 21.12.2018 №390 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

12. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 21.12. 2018 № 404 «Про оплату праці селищного голови».

13. Про виготовлення печатки та штампу Тур’янського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

14. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району Тур’янського навчально-виховного комплексу у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

15. Про бюджетну установу та комунальний заклад освіти.

16. Про передачу майна Тур’янського НВК в оперативне управління відділу освіти Краснопільської селищної ради.

17. Про відзначення учителів, які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у 2019 році.

18. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

19. Про колегіальне погодження щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

20. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

21. Про внесення змін до договору оренди землі (невитребувані паї) на території Хмелівського старостинського округу.

22. Про укладення договору оренди земельної ділянки іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Краснопільської селищної ради.

23. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Угроїдського старостинського округу.

24. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності.

25. Про затвердження протоколів засідання конкурсної комісії селищної ради від 30.07.2019 року по визначенню виконавця робіт із землеустрою для розробки проектів землеустрою, розробки технічних документацій та визначення виконавця земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку.

26. Про внесення змін до рішень сесій Самотоївської сільської ради Краснопільського району Сумської області.

27. Про виготовлення детального плану території по вул. Садова, 30в в с. Осоївка Краснопільського району Сумської області.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Осоївського старостинського округу.

29. Про укладення договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по Чернеччинському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо поділу земельної ділянки на території Чернеччинського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

31. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

32. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність.

33. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування.

34. Про внесення змін до рішень виконавчого комітету та сесій селищної ради.

35. Про оголошення заказника місцевого значення.

Протокол засідання