A A A K K K
для людей із порушенням зору
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

36 сесія 7 скликання від 18.09.2019

Питання, винесені на розгляд 36 сесії 7 скликання

18.09.2019

1. Про внесення змін до рішення Тур’янської сільської ради від 23.01.2019 «Про Програму соціального та культурного розвитку Тур’янської сільської ради на 2019 рік».

2. Про внесення змін до рішення Тур’янської сільської ради від 20.12.2018 «Про сільський бюджет Тур’янської сільської ради на 2019 рік».

3. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 21.12.2018 №390 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

4. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради.

5. Про підготовку закладів освіти Краснопільської селищної ради до 2019-2020 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

6. Про утворення груп подовженого дня.

7. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки.

8. Про збільшення кількості навчальних годин для організації індивідуальної форми навчання учнів.

9. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

10. Про надання матеріальної допомоги Теслі Г.Г.

11. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Солопову С.М., який уклав контракт на проходження військової служби у Збройних силах України.

12. Про затвердження Порядку відбору осіб для навчання за кошти, передбачені в обласному бюджеті для навчання працездатного населення сільської місцевості.

13. Про затвердження конкурсної документації на право оренди водогонів.

14. Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

15. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

16. Про затвердження звіту про незалежну оцінку цілісного майнового комплексу: необоротні активи 1, 2, 3 груп, які використовуються для забезпечення централізованого теплозабезпечення, централізованого водопостачання та водовідведення мешканців, організацій і установ смт Краснопілля.

17. Про проведення конкурсу на право оренди цілісного майнового комплексу: необоротних активів 1, 2, 3 груп, які використовуються для забезпечення централізованого теплозабезпечення, водопостачання та водовідведення мешканців, організацій і установ смт Краснопілля.

18. Про підготовку закладів соціальної сфери та підприємств житлово-комунального господарства селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період.

19. Про припинення права постійного користування Краснопільського споживчого товариства земельною ділянкою для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

20. Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Краснопілля по вул. Першотравнева, 6.

21. Про затвердження протоколу погоджувальної комісії селищної ради від 10.04.2019 року.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та передачу безоплатно у власність земельної ділянки на території Угроїдського старостинського округу.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на території Угроїдського старостинського округу.

25. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності.

26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель комунальної власності.

27. Про укладання договорів оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення по Самотоївському старостинському округу з ФОП Чорномазом Андрієм Олексійовичем.

28. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

29. Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на території Хмелівського та Угроїдського старостинських округів.

30. Про зміну цільового призначення земельних ділянок комунальної власності.

31. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з продажем права оренди на земельних торгах по Самотоївському старостинському округу.

32. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність.

33. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування.

34. Про внесення змін до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради.

35. Про припинення права користування земельними ділянками.

36. Про втрату чинності рішень сесій селищної ради та припинення дії договорів оренди земельних ділянок.

37. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

38. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Краснопільської селищної ради.

Протокол засідання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь