37 сесія 7 скликання від 23.10.2019

Перелік рішень, прийнятих на 37 сесії 7 скликання

23.10.2019

1. Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

2. Про внесення змін до рішення Тур’янської сільської ради від 20.12.2018 «Про сільський бюджет Тур’янської сільської ради на 2019 рік».

3. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 21.12.2018 №390 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

4. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

5. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки.

6. Про заохочення педагогічних працівників.

7. Про організацію навчання учнів 11 класу Чернеччинського навчально-виховного комплексу.

8. Про переведення Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради на самостійний бухгалтерський облік.

9. Про доповнення переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, які пропонуються до передачі в оренду.

10. Про затвердження конкурсної документації на право оренди цілісного майнового комплексу: необоротних активів 1, 2, 3 груп, які використовуються для забезпечення централізованого теплозабезпечення, водопостачання та водовідведення мешканців, організацій і установ смт Краснопілля.

11. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

12. Про продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Сумська, 6.

13. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

14. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 22.12.2017 «Про створення місцевого матеріального резерву (резервного фонду) для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Краснопільської селищної ради».

15. Про хід виконання «Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Краснопільської селищної ради на 2019-2023 роки».

16. Про надання дозволу на списання з балансу Краснопільської селищної ради будівлі в с.Осоївка.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування.

18. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

19. Про внесення змін до рішень 29 сесії 7 скликання Краснопільської селищної ради.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

21. Про внесення змін та доповнень до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради.

22. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Угроїдського старостинського округу.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

24. Про звернення Аграрного форуму Сумської області.

Протокол засідання