38 сесія 7 скликання від 12.11.2019

Перелік рішень, прийнятих на 38 сесії 7 скликання

12.11.2019

1. Про звернення до Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України.

2. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 21.12.2018 №390 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

3. Про продовження терміну дії договору оренди цілісного майнового комплексу.

4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг в смт Краснопілля за вулицею Калініна.

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг в смт Краснопілля біля вулиці Підлісної.

6. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік.

7. Про підтримку звернення до депутата Верховної Ради України Ігоря Васильєва та міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства щодо перспектив відновлення роботи Наумівського спиртового заводу.

Протокол засідання