A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

4 сесія 7 скликання від 21.09.2017

ПЕРЕЛІК

рішень,  прийнятих на  четвертій сесії  сьомого скликання  Краснопільської селищної ради Сумської області

 

від  21.09.2017 року                                                                                                смт Краснопілля

1. Про приведення у відповідність  порядку обчислення скликання Краснопільської селищної ради.

2. Про передачу з комунальної власності Краснопільської селищної ради до спільної власності територіальних громад сіл,селищ Краснопільського району майна навчальних закладів.

3. Про внесення змін до рішень селищної ради від 23.12.2016 "Про селищний бюджет на 2017 рік" та від 10.08.2017 "Про селищний бюджет на 2017 рік"

4. Про надання матеріальної  допомоги Якущенко М.А., Цвинда Л.В., Самотой І.М., Муштаєвій Г.В.

5. Про передачу функцій замовника робіт Службі автомобільних доріг у Сумській області.

6. Про визначення переможця конкурсу та затвердження протоколу № 4 на право оренди водогону селища Михайлівське Краснопільського району Сумської  області.

7. Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання від 10.08.2017 року «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської  селищної  ради та  її виконавчих органів».

8. Про внесення змін  до рішення 3 сесії 8 скликання від 10.08.2017 року «Про затвердження Положення про відділи виконавчого апарату Краснопільської селищної ради»

9. Про затвердження структури та штатної чисельності відділу освіти Краснопільської селищної ради та Положення про відділ.

10. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення 29 сесії 6 скликання Краснопільської селищної ради від 30.12.2013 року «Про затвердження адміністративних послуг, які надаються Краснопільською  селищною радою під час здійснення самоврядних повноважень» .

11. Про хід виконання селищної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту на 2016-2018 роки.

12. Про стан роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2017 року.

13. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об ‘єктів, що здійснюються за рахунок коштів місцевого бюджету.

14. Про припинення права користування земельними ділянками.

15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для веденняособистого селянського господарства.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі

(на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства .

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

18. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

19. Про передачу в оренду земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства .

20. Про внесення змін та доповнень до рішень селищної ради .

21. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, для будівництва та обслуговування будівель культурно-просвітницького обслуговування, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на території Хмелівського старостинського округу .

22. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, будівництва та обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування, будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на території Чернеччинського старостинського округу.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (під розміщеними об’єктами нерухомого майна) для розміщення відповідної виробничої інфраструктури (господарський двір) .

24. Про надання дозволу на використання відходів будівельних матеріалів.

25. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, для будівництва та обслуговування будівель культурно-просвітницького обслуговування, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, для  будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на території Угроїдського старостинського округу.

26. Про замовлення плану зонування території сіл Самотоївка, Глибне, Воропай Краснопільської селищної ради Сумської області .

27. Про затвердження  проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в с. Самотоївка .

28. Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд в с.Самотоївка для подальшого права оренди на земельних торгах.

29. Про поновлення договору  оренди землі на новий термін з ПрАТ «Київстар» в с.Самотоївка .

30. Про скасування рішення 13 сесії 21 скликання Самотоївської сільської ради від 17.11.1993 року «Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та ведення особистого підсобного господарства» стосовно Бані В.М.

31. Про скасування рішення 11 сесії 24 скликання Самотоївської сільської ради від 26.12.2003 року «Про затвердження змін в планах земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд  та ведення особистого селянського господарства по наданню державних актів на право приватної власності на землю» стосовно гр. Осадчого О. М.

32. Про скасування рішення 11 сесії 24 скликання Самотоївської сільської ради від 26.12.2003 року «Про затвердження змін в планах земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд  та ведення особистого селянського господарства по наданню державних актів на право приватної власності на землю» стосовно гр. Горбача О. М.

Переглянути протокол, рішення

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь