A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

42 сесія 7 скликання від 12.02.2020

Перелік питань, розглянутих на 42 сесії 7 скликання

12.02.2020

1. Про виконання селищної програми економічного і соціального розвитку за 2019 рік.

2. Про внесення змін до бюджету участі Краснопільської об’єднаної територіальної громади.

3. Про затвердження плану відстеження регуляторних актів у 2020 році.

4. Про звіт про роботу відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності за 2019 рік.

5. Про звіт про роботу відділу фінансів за 2019 рік.

6. Про звіт про виконання бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.

7. Про звіт про виконання бюджету Тур’янської сільської ради за 2019 рік.

8. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 20.12.2019 № 862 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (18517000000)».

9. Про звіт про виконання плану роботи Краснопільської селищної ради за 2019 рік.

10. Про звіт про роботу виконавчого комітету селищної ради за 2019 рік.

11. Про звіт про роботу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності за 2019 рік.

12. Про затвердження звіту про незалежну оцінку частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 14.

13. Про надання пільги ТОВ «Теплоенерго» щодо орендної плати за цілісний майновий комплекс: необоротні активи 1, 2, 3 груп, які використовуються для забезпечення централізованого теплозабезпечення, водопостачання та водовідведення мешканців, організацій і установ смт Краснопілля.

14. Про визначення переможця конкурсу та затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу на право оренди групи інвентарних об’єктів системи водопостачання: артезіанські свердловини (5 одиниць), башти «Рожновського» (4 одиниці), водопровід, розташовані на території смт Угроїди Краснопільського району Сумської області.

15. Про визначення переможця конкурсу та затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу на право оренди групи інвентарних об’єктів системи водопостачання, що складається з 5 артезіанських свердловин, 5 башт «Рожновського» та водопровідних мереж на території Чернеччинського старостинського округу (с. Чернеччина, с. Ясенок, с. Мозкове) Краснопільського району Сумської області.

16. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району нерухомого майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

17. Про визначення переможця конкурсу та затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу на право оренди водогону, що складається з 2 артезіанських свердловин, 2 башт «Рожновського» та водопровідних мереж на території с. Самотоївка.

18. Про визначення переможця конкурсу та затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу на право оренди водогону, що складається з артезіанської свердловини, 2 башт «Рожновського» та водопровідних мереж на території с. Тур’я.

19. Про звернення депутатів Краснопільської селищної ради до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо скасування рішень про встановлення тарифів на послуги з розподілу природного газу.

20. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КНП «Краснопільська ЦРЛ» та майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

21. Про звіт про роботу зі зверненнями громадян в Краснопільській селищній раді за 2019 рік.

22. Про звіт про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» за 2019 рік.

23. Про звіт про роботу відділу освіти за 2019 рік.

24. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради.

25. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки.

26. Про хід виконання Комплексної програми «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки.

27. Про хід виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Краснопільської селищної ради на 2019-2020 роки.

28. Про хід виконання Програми харчування дітей дошкільного та шкільного віку в закладах освіти Краснопільської селищної ради на 2019- 2020 роки.

29. Про виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Краснопільської селищної ради на 2019 рік.

30. Про звіт про роботу відділу культури, туризму, молоді та спорту за 2019 рік.

31. Про звіт про роботу відділу організаційної роботи та документообігу за 2019 рік.

32. Про звіт про роботу відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності за 2019 рік.

33. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 20.12.2019 № 868 «Про оплату праці селищного голови».

34. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району медичного обладнання у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

35. Про передачу в оперативне управління КНП «Краснопільський ЦПМСД» Краснопільської селищної ради службових автомобілів.

36. Про передачу в оперативне управління відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради будівель будинку культури в с.Тур’я.

37. Про звіт про роботу відділу соціального захисту населення за 2019 рік.

38. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

39. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.Тищенку С.А., який уклав контракт на проходження військової служби у Збройних силах України.

40. Про хід виконання Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки у 2019 році.

41. Про звіт про роботу відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами за 2019 рік.

42. Про звіт про роботу відділу управління персоналом та зв’язків з громадськістю за 2019 рік.

43. Про хід виконання Програми зайнятості населення селищної ради на 2018-2020 роки.

44. Про хід виконання Антикорупційної програми Краснопільської селищної ради на 2018-2020 роки у 2019 році.

45. Про хід виконання Програми правової допомоги населенню селищної ради на 2018-2020 роки у 2019 році.

46. Про звіт постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій за 2019 рік.

47. Про звіт постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, підприємництва, містобудування, будівництва, сфери послуг, земельних відносин та охорони навколишнього середовища за 2019 рік.

48. Про звіт постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики за 2019 рік.

49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в смт Угроїди.

50. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Краснопільської селищної ради.

51. Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства в смт Краснопілля по провулку Сумському, 7.

52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в зв’язку зі зміною цільового призначення за рахунок земель сільськогосподарського призначення.

53. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

54. Про внесення змін та доповнень до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради.

55. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

56. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування.

57. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у власність.

58. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Краснопільській селищній раді.

59. Про укладення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення на 2020 рік по Краснопільській селищній раді.

60. Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, на території Краснопільської селищної ради.

61. Про висловлення позиції щодо передачі в оренду на земельних торгах водних об’єктів, які знаходяться на території Краснопільської селищної ради.

62. Про укладення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення на 2020 рік по Угроїдському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

63. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Угроїдському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

64. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Тур’янському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

65. Про втрату чинності рішень Краснопільської селищної ради.

66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у власність.

67. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними дорогами на території Осоївського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

68. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на території Осоївського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

69. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на 2020 рік по Осоївському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

70. Про колегіальне погодження щодо надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства учасникам антитерористичної операції на Сході України.

71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка перебуває в постійному користуванні Державного підприємства «Краснопільське лісове господарство» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, розташованої в смт Краснопілля, вул. Калініна на території Краснопільської селищної ради Краснопільського району Сумської області.

72. Про укладення договору оренди на земельну ділянку для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Самотоївського старостинського округу з СФГ «Урожай».

73. Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону.
74. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Самотоївському старостинському округу.

75. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

76. Про припинення права власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Краснопільської селищної ради.

77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги «Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради».

78. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства.

79. Про внесення змін до рішення 6 сесії 7 скликання від 21.11.2017 року «Про утворення конкурсної комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердження її складу та Положення про неї».

80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

81. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

82. Про внесення змін до рішення 20 сесії 7 скликання від 26.09.2018 року № 288 «Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на території Краснопільської селищної ради та старостинських округів що входять до її складу».

83. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

84. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними дорогами на території Краснопільської селищної ради.

85. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах по Хмелівському старостинському округу.

86. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Хмелівському старостинському округу.

87. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Чернеччинському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

88. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2020 рік та прогнозних показників на 2021-2022 роки.

89. Про звернення Всеукраїнського Об’єднаного Штабу захисту української землі.

 

Протокол засідання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь