A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

44 сесія 7 скликання від 14.04.2020

Перелік питань, розглянутих на 43 сесії 7 скликання

14.04.2020

1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2020 рік та прогнозних показників на 2021-2022 роки.

2. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 20.12.2019 № 862 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (18517000000)».

3. Про заходи щодо ефективного та раціонального використання коштів бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади у 2020 році.

4. Про внесення змін до рішення 24 сесії сьомого скликання від 21.12.20218 № 401 «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Краснопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Краснопільської селищної ради.

5. Про делегування повноважень КНП «Краснопільський ЦПМСД» Краснопільської селищної ради щодо розробки та затвердження платних послуг з медичного обслуговування.

6. Про внесення змін та доповнень до рішення 21 сесії 7 скликання від 08.11. 2018 № 307 «Про програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2018- 2020 роки».

7. Про продовження терміну дії контракту з Масалітіною В.М.

8. Про затвердження номенклатури місцевого матеріального резерву (резервного фонду) для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Краснопільської селищної ради.

9. Про внесення змін до «Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру Краснопільської селищної ради на 2019-2023 роки.

10. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

11. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки.

12. Про надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС на поліпшення житлово-побутових умов.

13. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Рибалку С.А., який уклав контракт на проходження військової служби у Збройних силах України.

14. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення по Краснопільській селищній раді на 2020 рік.

15. Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району нежитлового приміщення молочної кухні у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

16. Про передачу на баланс та в оперативне управління КНП «Краснопільський ЦПМСД» Краснопільської селищної ради нежитлового приміщення молочної кухні.

17. Про затвердження звіту про незалежну оцінку частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 6.

18. Про продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 6.

19. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради.

20. Про внесення змін та доповнень до Програми «Забезпечення населення Краснопільської селищної ради об'єднаної територіальної громади якісною питною водою на 2018-2020 роки».

21. Про внесення змін до Програми підвищення ефективності роботи комунальних підприємств Краснопільської селищної ради на 2020-2021 роки.

22. Про надання пільги ТОВ «Теплоенерго» щодо орендної плати за водогін, що складається з 2 артезіанських свердловин, 2 башт Рожновського та водопровідних мереж на території с. Самотоївка.

23. Про надання пільги ТОВ «Теплоенерго» щодо орендної плати за групу інвентарних об’єктів системи водопостачання: артезіанські свердловини (5 одиниць), башти Рожновського (4 одиниці), водопровід на території смт Угроїди Краснопільського району Сумської області.

24. Про надання пільги ТОВ «Теплоенерго» щодо орендної плати за групу інвентарних об’єктів системи водопостачання, що складається з 5 артезіанських свердловин, 5 башт Рожновського та водопровідних мереж на території Чернеччинського старостинського округу (с.Чернеччина, с. Ясенок, с. Мозкове) Краснопільського району Сумської області.

25. Про надання пільги ТОВ «Теплоенерго» щодо орендної плати за водогін, що складається з артезіанської свердловини, 2 башт Рожновського та водопровідних мереж на території с. Тур’я.

26. Про укладення договору оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Чернеччинському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

27. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на 2020 рік по Осоївському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

28. Про укладення договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення на 2020 рік по Краснопільській селищній раді.

29. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Краснопільській селищній раді.

30. Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

31. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах по Краснопільській селищній раді.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на території Краснопільської селищної ради.

33. Про укладення договору оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Хмелівському старостинському округу.

34. Про укладення договору оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення(господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Самотоївському старостинському округу.

35. Про граничний розмір земельних ділянок із земель запасу та резервного фонду, які передаються у власність для ведення особистого селянського господарства на території Краснопільської селищної ради.

36. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) за рахунок земель комунальної власності на території Самотоївського старостинського округу.

37. Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж смт Краснопілля Краснопільської селищної ради Краснопільського району Сумської області.

38. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Хмелівського старостинського округу.

39. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Краснопільської селищної ради.

40. Про надання матеріальної допомоги Довбак В.В., сім’я якої опинилась в складних життєвих обставинах.

 

Протокол засідання

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь