A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

46 сесія 7 скликання від 14.05.2020

Перелік питань, розглянутих на 46 сесії 7 скликання

14.05.2020

1. Про звіт про виконання бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року.

2. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 20.12.2019 № 862 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (18517000000)».

3. Про уповноваження начальника відділу освіти Краснопільської селищної ради на підписання строкових трудових договорів.

4. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

5. Про затвердження в новій редакції Програми сприяння створенню та підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Краснопільської селищної ради на 2020-2021 роки.

6. Про звільнення орендарів від орендної плати за користування майном комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради на період дії протиепідемічних обмежувальних заходів.

7. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: смт Краснопілля, пров. Шкільний, 1.

8. Про втрату чинності рішення Краснопільської селищної ради від 04 квітня 2018 року № 111 «Про затвердження індивідуальних технологічних нормативів питної води для ТОВ «Теплоенерго» по селищу Михайлівське Краснопільського району.

9. Про прийняття майна комунальної власності на баланс Краснопільської селищної ради від ДП «Абонентська служба «Світанок» КП Краснопільська ЖЄД».

10. Про створення Комунального підприємства «Екосервіс» Краснопільської селищної ради.

11. Про призначення директора Комунального підприємства «Екосервіс» Краснопільської селищної ради.

12. Про хід виконання «Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Краснопільської селищної ради на 2016-2020 роки».

13. Про внесення змін до рішення 30 сесії шостого скликання від 30.01.2014 року «Про доповнення та зміни в додатку до рішення виконавчого комітету селищної ради народних депутатів від 15.09.1993 № 135 «Про передачу земель у приватну власність».

14. Про внесення змін до рішення 19 сесії двадцять третього скликання від 31.01.2001 року «Про передачу землі у приватну власність».

15. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства.

16. Про висловлення позиції щодо передачі в оренду на земельних торгах водних об’єктів, які знаходяться на території Краснопільської селищної ради.

17. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл Глибне, Думівка.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проєктними дорогами на території Самотоївського старостинського округу.

19. Про укладення договорів оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Самотоївському старостинському округу.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства та для індивідуального садівництва на території Краснопільської селищної ради.

21. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства.

22. Про внесення змін та доповнень до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради.

23. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у власність.

24. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність.

25. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування.

26. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

27. Про надання громадянам Полякову А.В., Поляковій В.Л., Дем’яненку О.С., Косар А.І. та Баличевій Л.Г. дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Угроїдського старостинського округу.

29. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) за рахунок земель комунальної власності на території Хмелівського старостинського округу.

30. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в зв’язку зі зміною цільового призначення за рахунок земель сільськогосподарського призначення.

31. Про втрату чинності рішень сесій Краснопільської селищної ради.

32. Про укладення договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення на 2020 рік по Тур’янському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

33. Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Тур’я Краснопільського району Сумської області.

34. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території Краснопільської селищної ради.

35. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Краснопільській селищній раді.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Краснопільської селищної ради.

37. Про укладення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення на 2020 рік по Краснопільській селищній раді.

38. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на 2020 рік по Осоївському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

39. Про затвердження детального плану території по вулиці Садова, 30В в с. Осоївка Краснопільського району Сумської області.

40. Про надання матеріальної допомоги особам, які перебувають в складних Життєвих обставинах.

Протокол засідання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь