A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

47 сесія 7 скликання від 23.06.2020

Перелік питань, прийнятих на 47 сесії 7 скликання

23.06.2020

1. Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів.

2. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2020 рік та прогнозних показників на 2021-2022 роки.

3. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 20.12.2019 № 862 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (18517000000)».

4. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

5. Про внесення доповнень до рішення 21 сесії 7 скликання від 08.11.2018 № 307 «Про Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки».

6. Про внесення змін до рішення 24 сесії 7 скликання від 21.12.2018 № 400 «Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КНП «Краснопільський РЦПМСД» та його майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

7. Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради.

8. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Краснопільської селищної ради артезіанської свердловини та водогону від ТОВ «Чернеччинське».

9. Про внесення змін до Програми підвищення ефективності роботи комунальних підприємств Краснопільської селищної ради на 2020-2021 роки.

10. Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КНП «Краснопільська ЦРЛ» та майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

11. Про внесення змін до рішення 33 сесії 7 скликання від 26.06.2019 р. № 671 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів».

12. Про порядок призначення керівників комунальних підприємств, установ організацій, що належать до комунальної власності Краснопільської селищної ради.

13. Про погодження покладання виконання обов’язків головного лікаря КНП «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради.

14. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради.

15. Про передачу на баланс та в оперативне управління КНП «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради майна комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

16. Про передачу функцій замовника робіт Службі автомобільних доріг у Сумській області.

17. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради.

18. Про поділ класів на групи в Краснопільській гімназії Краснопільської селищної ради на 2020 – 2021 навчальний рік.

19. Про уточнення назви вулиці в смт Угроїди.

20. Про колегіальне погодження щодо надання Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянам на території Хмелівського старостинського округу.

21. Про внесення змін та доповнень до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Хмелівського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

23. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства та ведення садівництва.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

25. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

26. Про укладення договорів оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення на 2020 рік по Самотоївському старостинському округу.

27. Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону.

28. Про розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

29. Про втрату чинності рішень сесій Краснопільської селищної ради.

30. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Самотоївського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

31. Про розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності селищної ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд технічної інфраструктури-водозабору підземних вод.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель під багаторічними насадженнями на території Краснопільської селищної ради.

33. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.

34. Про колегіальне погодження щодо надання Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Клименку Юрію Олександровичу на території Краснопільської селищної ради.

35. Про укладення договору оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Краснопільській селищній раді.

36. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

37. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

38. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Краснопільської селищної ради.

39. Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Краснопілля по вул. Пушкіна, 7.

40. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у власність.

41. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність.

42. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

43. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі у зв’язку зі зміною цільового призначення за рахунок земель сільськогосподарського призначення.

Протокол засідання

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь