A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

48 сесія 7 скликання від 29.07.2020

Перелік рішень, прийнятих на 48 сесії 7 скликання

29.07.2020    

1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2020 рік та прогнозні показники на 2021-2022 роки за І півріччя 2020 року.

2. Про звіт про виконання бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року.

3. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 20.12.2019 № 862 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (18517000000)».

4. Про ліквідацію Наумівської філії Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

5. Про зміну режиму роботи дошкільної групи Михайлівської філії Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

6. Про затвердження Статуту Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

7. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки».

8. Про відзначення учителів, які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у 2020 році.

9. Про збільшення кількості навчальних годин для організації індивідуальної форми навчання учнів Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

10. Про затвердження звіту про роботу зі зверненнями громадян за І півріччя 2020 року.

11. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради.

12. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

13. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки.

14. Про надання одноразової матеріальної допомоги Яровенку Олександру Вікторовичу, Осадчому Олександру Миколайовичу, які уклали контракт на проходження військової служби у Збройних силах України.

15. Про доповнення до рішення 47 сесії 7 скликання від 23.06.2020 року № 1098 «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради.

16. Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради на 2020-2021 роки.

17. Про погодження виплати надбавки та премії виконуючому обов’язки головного лікаря КНП «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради у 2020 році.

18. Про внесення змін до Програми підвищення ефективності роботи комунальних підприємств Краснопільської селищної ради на 2020-2021 роки.

19. Про затвердження акта приймання-передачі майна.

20. Про передачу на баланс та в управління нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

21. Про внесення змін до рішення 31 сесії п’ятого скликання Осоївської сільської ради від 30.09.2009 р. «Про внесення змін в рішення виконкому с/р № 61 від 17.11.1993 року «Про приватизацію земельної ділянки на право власності на землю».

22. Про виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на території Осоївського старостинського округу.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування на території Осоївського старостинського округу.

24. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) на території Осоївського старостинського округу.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проєктними елементами на території Краснопільської селищної ради.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

27. Про внесення пропозицій щодо передачі в оренду на земельних торгах водного об’єкту, який знаходиться на території Краснопільської селищної ради.

28. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Краснопільській селищній раді.

29. Про передачу в постійне користування земельної ділянки.

30. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

31. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування.

32. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність.

33. Про надання дозволу на використання будівельних відходів.

34. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території Угроїдського старостинського округу.

35. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства учасникам антитерористичної операції на сході України.

36. Про внесення змін та доповнень до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування на території Тур’янського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

38. Про внесення змін до рішення 46 сесії 7 скликання від 14.05.2020 року № 1062 «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проєктними дорогами на території Самотоївського старостинського округу».

39. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по Самотоївському старостинському округу.

40. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на території Самотоївського старостинського округу.

41. Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії селищної ради від 16.07.2020 року по відбору виконавця робіт із експертно-грошової оцінки земельних ділянок.

42. Про затвердження протоколу погоджувальної комісії селищної ради від 16.07.2020 року.

43. Про звернення до Головного управління Держгеокадастру у Сумській області щодо передачі земельної ділянки із державної власності в комунальну власність по Хмелівському старостинському округу.

44. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у власність.

45. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

46. Про включення до переліку земельних ділянок комунальної власності, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону.

47. Про звернення до Краснопільської районної ради та Краснопільської районної державної адміністрації.

Протокоол засідання

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь