Сумська область, Сумський район

49 сесія 7 скликання від 20.08.2020

Перелік рішень, прийнятих на 49 сесії 7 скликання

20.08.2020

1. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2020 рік та прогнозних показників на 2021-2022 роки.

2. Про внесення змін до комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Краснопільської селищної ради на 2016 – 2020 роки.

3. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 20.12.2019 № 862 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (18517000000)».

4. Про утворення груп подовженого дня у 2020-2021 навчальному році.

5. Про надання дозволу на передачу автобуса.

6. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

7. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки.

8. Про надання матеріальної допомоги хворим, які лікуються методом гемодіалізу.

9. Про надання одноразової матеріальної допомоги Юшку Миколі Миколайовичу, який уклав контракт на проходження військової служби у Збройних силах України.

10. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району нерухомого майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

11. Про внесення змін та доповнень до рішення 21 сесії 7 скликання від 08.11.2018 № 307 «Про програму розвитку первинної медико – санітарної допомоги Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки».

12. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Смоленку Сергію Григоровичу.

13. Про укладення договору оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення по Самотоївському старостинському округу з ФГ «Мальви 2019».

14. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд, об’єктів передачі електричної та теплової енергії із земель комунальної власності.

15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність.

16. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

17. Про укладення договору оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення по Самотоївському старостинському округу з ТОВ «Зерне».

18. Про внесення змін та доповнень до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради.

19. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва у власність.

20. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

21. Про укладення договору оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення по Хмелівському старостинському округу з ФГ «Мальви 2019».

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

23. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства.

24. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на території Краснопільської селищної ради.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Угроїдського старостинського округу.

27. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у порядку спадкування на території Осоївського старостинського округу.

28. Про внесення змін до рішення 31 сесії п’ятого скликання Осоївської сільської ради від 30.09.2009 р. «Про внесення змін в рішення виконкому с/р № 51 від 15.09.1993 року «Про приватизацію земельної ділянки на право власності на землю».

29. Про звернення до Президента України, голови Верховної Ради України, народного депутата України.

Протокол засідання