5 сесія 7 скликання від 25.10.2017

ПЕРЕЛІК

рішень,  прийнятих на  п’ятій сесії  сьомого скликання  Краснопільської селищної ради Сумської області

від  25.10.2017 року                                                                   смт Краснопілля

1. Про затвердження Положення про громадські слухання  на території Краснопільської селищної ради.

2. Про  надання права  підпису документів селищної ради.

3. Про внесення змін та доповнення до рішення 2 сесії 8 скликання від 12.07.2017 року «Про створення робочої групи з розробки Статуту Краснопільської селищної ради ».

4. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2017 року.

5. Про внесення змін до рішень селищної ради від 23.12.2016  "Про селищний бюджет на 2017 рік" та  від 10.08.2017 "Про селищний бюджет на 2017 рік".

6. Про передачу субвенції до районного бюджету.

7. Про надання матеріальної  допомоги  Крикуну М.В.,  Алферову В.Г.,    Гордієнко В.Ф., Гончаренко Т.В., Міщенко Г.І.

8. Про реорганізацію «Комунального господарства «Господарник» Чернеччинської сільської ради шляхом приєднання  до Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці.

9. Про хід виконання селищної  програми забезпечення населення якісною питною водою в достатній кількості на 2006-2020 роки.

10. Про  виконання   цільової   Програми    оновлення   генерального плану смт Краснопілля на 2016-2017 роки.

11. Про затвердження технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства, для ведення садівництва.

13. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних      ділянок   для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських   будівель   і   споруд,   для   ведення   особистого селянського господарства.

14. Про погодження надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

15. Про погодження  проектної документації та надання дозволу на будівництво волоконно-оптичної лінії зв’язку.

16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок  для будівництва   та   обслуговування

будівель закладів освіти, для будівництва та обслуговування будівель культурно-просвітницького обслуговування, для будівництва та обслуговування  будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, для  будівництва та обслуговування будівель закладів комунального  обслуговування на  території Хмелівського старостинського округу.

17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо   відведення    земельних  ділянок для будівництва та обслуговування

будівель закладів освіти, для будівництва та обслуговування будівель культурно-просвітницького обслуговування, для будівництва та обслуговування будівель органів  державної влади та місцевого самоврядування, для  будівництва     та     обслуговування     будівель закладів    комунального    обслуговування   на   території     Угроїдського  старостинського округу.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення  земельних  ділянок для будівництва та обслуговування будівель органів  державної влади та місцевого самоврядування, для  будівництва     та     обслуговування     будівель закладів    культурно-просвітницького обслуговування, будівель закладів комунального обслуговування    на   території     Чернеччинського старостинського округу.

19.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо  відведення   земельних  ділянок  для  будівництва та обслуговування

будівель закладів    культурно-просвітницького обслуговування ( будинок культури)   на   території     Осоївського старостинського округу.

20. Про затвердження технічної документації із  землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти .

21. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення  земельних  ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, для будівництва та обслуговування будівель  органів державної влади та  місцевого самоврядування, для будівництва та обслуговування будівель  культурно-просвітницького обслуговування по Краснопільській селищній раді.

22. Про внесення зміни   до рішення  селищної ради.

23. Про передачу земельної ділянки, яка є відумерлою спадщиною, Краснопільській селищній раді та укладення договору на встановлення земельного сервітуту.

24.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель запасу в с. Чернеччина для подальшого  продажу права оренди на  земельних торгах.

25. Про укладання короткострокових договорів оренди на землі     сільськогосподарського призначення (проектні дороги) за межами населених  пунктів.

26. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) визнаного відумерлою спадщиною на користь територіальної громади Самотоївської сільської ради.

27. Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду та продажу в межах населеного пункту Самотоївка.

Переглянути протокол, рішення