A A A K K K
для людей із порушенням зору
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

50 сесія 7 скликання від 23.09.2020

Перелік рішень, прийнятих на 50 сесії 7 скликання

23.09.2020

1. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 20.12.2019 № 862 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (18517000000)».

2. Про затвердження Положення про цільовий фонд Краснопільської селищної ради.

3. Про звернення до народного депутата України.

4. Про надання одноразової матеріальної допомоги Кобзарю Олександру Вікторовичу, Посохову Валерію Сергійовичу, Шкирі Юрію Миколайовичу, які уклали контракт на проходження військової служби у Збройних силах України.

5. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

6. Про підготовку закладів освіти Краснопільської селищної ради до 2020-2021 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

7. Про створення Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради.

8. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради.

9. Про заохочення педагогічних працівників.

10. Про внесення змін та доповнень до рішення 48 сесії 7 скликання від 29.07.2020 № 1143 «Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради» на 2020-2021 роки».

11. Про погодження перепрофілювання терапевтичних ліжок в інфекційні та відкриття інфекційного відділення КНП «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради.

12. Про внесення змін до рішення 33 сесії 7 скликання від 26.06.2019 р. № 671 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів».

13. Про доплату за суміщення професій виконуючому обов’язки головного лікаря КНП «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради.

14. Про прийняття в оперативне управління Краснопільської селищної ради автомобілів медичної допомоги.

15. Про безоплатне прийняття у комунальну власність об’єднаної територіальної громади Краснопільської селищної ради службового автомобіля.

16. Про створення комісії по перевірці фінансової діяльності КП «Краснопільська ЖЕД» та ДП «Абонентська служба «Світанок» КП «Краснопільська ЖЕД».

17. Про внесення змін до Програми підвищення ефективності роботи комунальних підприємств Краснопільської селищної ради на 2020 – 2021 роки.

18. Про внесення змін та доповнень до Програми «Забезпечення населення Краснопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади якісною питною водою на 2018–2020 роки».

19. Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

20. Про передачу функцій замовника робіт ДП «Дороги Сумщини».

21. Про внесення змін до рішення 27 сесії п’ятого скликання Угроїдської селищної ради від 17.08.2009 р. «Про внесення змін до рішення 14 сесії 21 скликання селищної ради від 29.10.1993 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами».

22. Про укладення договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення на 2020 рік по Угроїдському старостинському округу.

23. Про розділення вулиці Без назви, найменування та затвердження назв вулиць по селу Петрушівка.

24. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність.

25. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

26. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проєктними дорогами на території Угроїдського та Тур’янського старостинських округів.

28. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду селянському (фермерському) господарству «Урожай» для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель і споруд).

29. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Хмелівського старостинського округу.

30. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.

31. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та для ведення індивідуального садівництва.

32. Про укладення договорів оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Самотоївському старостинському округу.

33. Про колегіальне погодження щодо надання Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність учасникам антитерористичної операції на території Тур’янського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

34. Про припинення права власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Краснопілля по вул. Лермонтова, 1.

35. Про внесення змін та доповнень до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради.

36. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності в смт Краснопілля.

38. Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії селищної ради від 16.09.2020 року по відбору виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності на конкурентних засадах, включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону та надання дозволу на розробку проєкту землеустрою.

39. Про укладення короткострокових договорів оренди на земельні ділянки несільськогосподарського та іншого сільськогосподарського призначення ( господарські будівлі, споруди та двори) по Тур’янському старостинському округу Краснопільської селищної ради.

40. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Петровій Людмилі Миколаївні.

41. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Шубіній Наталії Федорівні.

42. Про укладення договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення на 2020 рік по Краснопільській селищній раді.

43. Про внесення пропозицій щодо передачі в оренду на земельних торгах водного об’єкту, який знаходиться на території Краснопільської селищної ради.

44. Про розширення території заказника місцевого значення.

45. Про внесення змін до рішення 42 сесії 7 скликання від 12.02.2020 № 993 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах по Хмелівському старостинському округу».

46. Про внесення змін до рішень 47 сесії сьомого скликання від 23.06.2020 №1111 «Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону» та №1112 «Про розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

47. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Осоївської сільської ради народних депутатів Краснопільського району Сумської області від 16.02.1994 року № 12 «Про завершення приватизації землі на території сільської ради».

48. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Осоївської сільської ради народних депутатів Краснопільського району Сумської області від 15.09.1993 року № 51 «Про затвердження заяв про передачу у приватну власність земельних ділянок для ведення особистого підсобного господарства».

49. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Осоївської сільської ради народних депутатів Краснопільського району Сумської області від 20.10.1993 року № 56 «Про затвердження заяв про передачу у приватну власність земельних ділянок для ведення особистого підсобного господарства».

50. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Осоївської сільської ради народних депутатів Краснопільського району Сумської області від 17.11.1993 року № 61 «Про затвердження заяв про передачу у приватну власність земельних ділянок для ведення особистого підсобного господарства».

51. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Осоївського старостинського округу.

52. Про втрату чинності рішення сесії селищної ради та припинення дії договорів оренди земельних ділянок.

53. Про розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Осоївськогостаростинського округу.

Протокол засідання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь