A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

51 сесія 7 скликання від 21.10.2020

Перелік рішень прийнятих на засіданні 51 сесії 7 скликання

21.10.2020

1. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2020 рік та прогнозних показників на 2021-2022 роки.

2. Про звіт про виконання бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року.

3. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 20.12.2019 № 862 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (18517000000)».

4. Про хід виконання Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Краснопільської селищної ради на 2019-2023 роки.

5. Про внесення змін та доповнень до рішення 21 сесії 7 скликання від 08.11.2018 № 307 «Про програму розвитку первинної медико – санітарної допомоги Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки».

6. Про внесення змін та доповнень до рішення 48 сесії 7 скликання від 29.07.2020 № 1143 «Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради на 2020-2021 роки».

7. Про внесення змін до рішення 26 сесії 7 скликання від 30.01.2019 № 432 «Про затвердження структури і штатної чисельності територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради в новій редакції».

8. Про погодження сумісництва та доплату виконуючому обов’язки головного лікаря КНП «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради».

9. Про затвердження Положення про відділ освіти Краснопільської селищної ради в новій редакції.

10. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки».

11. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради.

12. Про заохочення педагогічних працівників.

13. Про надання одноразової матеріальної допомоги Заболотьку Григорію Івановичу, Таратуну Віталію Валентиновичу, Чопку Олександру Васильовичу, які уклали контракт на проходження військової служби у Збройних силах України.

14. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

15. Про внесення змін до Програми підвищення ефективності роботи комунальних підприємств Краснопільської селищної ради на 2020 – 2021 роки.

16. Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району нежитлових приміщень у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

17. Про внесення змін до складу органу приватизації житлового фонду територіальної громади Краснопільської селищної ради.

18. Про погодження заходів по боротьбі зі шкідниками лісу.

19. Про внесення змін та доповнень до рішень виконавчих комітетів та сесій сільських та селищних рад.

20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Краснопільської селищної ради.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проєктними дорогами на території Краснопільської селищної ради.

24. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та для ведення індивідуального садівництва.

25. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

26. Про внесення змін до рішень №1111 та №1112 від 23.06.2020 року 47 сесії 7 скликання Краснопільської селищної ради.

27. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шликову Віталію Сергійовичу.

28. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шликовій Жанні Віталіївні.

29. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шликовій Катерині Олексіївні.

30. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Фесенку Едуарду Михайловичу.

31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Селянському (фермерському) господарству «Урожай» для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель і споруд) розташованої за межами населеного пункту с. Самотоївка на території Краснопільської селищної ради.

32. Про укладення договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по Угроїдському старостинському округу.

33. Про надання дозволу на використання ґрунтового матеріалу для підсипання узбіччя автомобільної дороги.

34. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність.

35. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

36. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування.

37. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства на території Краснопільської селищної ради.

38. Про втрату чинності рішень сесій селищної ради та припинення дії договорів оренди земельних ділянок.

39. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Рузичу Олегу Васильовичу на території Чернеччинського старостинського округу за межами населеного пункту.

40. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Середі Віталію Анатолійовичу на території Краснопільської селищної ради.

41. Про внесення змін до рішення 6 сесії 7 скликання від 21.11.2017 «Про утворення конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердження її складу та Положення про неї».

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Краснопільської селищної ради.

43. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

44. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

45. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

Протокол засідання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь