Сумська область, Сумський район

52 сесія 7 скликання від 04.11.2020

Перелік рішень, прийнятих на 52 сесії 7 скликання

04.11.2020

1. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 20.12.2019 № 862 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (18517000000)».

2. Про внесення змін та доповнень до рішення 48 сесії 7 скликання від 29.07.2020 № 1143 «Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради на 2020-2021 роки».

3. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

4. Про затвердження типової форми контракту з керівником комунальної утанови закладу освіти Краснопільської селищної ради.

5. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посади консультантів та психолога Центру професійного розвитку педагогічних працівників Краснопільської селищної ради.

6. Про проведення конкурсу на право оренди водогону, що складається з артезіанської свердловини та водопровідних мереж, на території селища Михайлівське.

7. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району рухомого майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

8. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за межами населених пунктів на території Краснопільської селищної ради та старостинських округів.

9. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

10. Про внесення змін до рішень №1111 та №1112 від 23.06.2020 року 47 сесії 7 скликання Краснопільської селищної ради.

11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Мукасєєву Миколі Володимировичу в розмірі земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої на території Самотоївського старостинського округу Краснопільського району Сумської області.

13. Про припинення права користування земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність.

16. Про внесення змін та доповнень до рішень виконавчого комітету сільської ради та сесій селищної ради.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв) із земельних масивів які перебувають в оренді ТОВ «Ряснянське».

18. Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Лизогуб Раїсі Іванівні за межами населеного пункту на території Осоївського старостинського округу Краснопільської селищної ради.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на території Краснопільської селищної ради.

21. Про погодження проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) з визначенням земельного паю громадянці Сухонос Ганні Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель комунальної власності (землі запасу) на території Краснопільської селищної ради (Осоївського старостинського округу) Краснопільського району Сумської області.

22. Про внесення змін до рішення п’ятдесятої сесії сьомого скликання від 23.09.2020 року № 1254 «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Осоївського старостинського округу».

23. Про внесення змін до рішення п’ятдесятої сесії сьомого скликання від 23.09.2020 №1257 року «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Осоївського старостинського округу».

Протокол засідання