Сумська область, Сумський район

53 сесія 7 скликання від 18.11.2020

Перелік рішень прийнятих на засіданні 53 сесії 7 скликання

18.11.2020

1. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 20.12.2019 № 862 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (18517000000)».

2. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки.

3. Про надання одноразової матеріальної допомоги Бирченку Олегу Вікторовичу, Вакуленку Олексію Валентиновичу, Середі Вадиму Олександровичу, Лизогубу Володимиру Владиславовичу, які уклали контракт на проходження військової служби у Збройних силах України.

4. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради в новій редакції.

5. Про внесення змін та доповнень до рішення 48 сесії 7 скликання від 29.07.2020 № 1143 «Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради на 2020-2021 роки».

6. Про погодження покладання виконання обов’язків директора КНП «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради.

7. Про погодження роботи за сумісництвом, виплати надбавки, доплати та премії виконуючому обов’язки директора КНП «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради.

8. Про внесення змін та доповнень до рішення 21 сесії 7 скликання від 08.11.2018 № 307 «Про програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки».

9. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки».

10. Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії Краснопільської селищної ради сьомого скликання від 23.10.2019 №796 «Про переведення Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради на самостійний бухгалтерський облік».

11. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району рухомого майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

12. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району закладів освіти та їх майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

13. Про припинення дочірнього підприємства «Абонентська служба «Світанок» комунального підприємства «Краснопільська житлово-експлуатаційна дільниця» шляхом його ліквідації.

14. Про затвердження звіту про незалежну оцінку водогону, що складається з артезіанської свердловини та водопровідних мереж, на території селища Михайлівське.

15. Про затвердження звіту про незалежну оцінку частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Сумська, 6.

16. Про внесення змін до рішення 50 сесії селищної ради 7 скликання від 23.09.2020 № 1222 «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради».

17. Про прийняття рішення щодо оголошення аукціону з передачі в оренду частини нежитлового приміщення.

18. Про виконання комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Краснопільської селищної ради на 2016 – 2020 роки.

19. Про внесення змін до рішень 47 сесії 7 скликання від 23.06.2020 року №1111, №1112 та 52 сесії 7 скликання від 04.11.2020 року №1310, №1311 Краснопільської селищної ради.

20. Про затвердження переліку земельних ділянок (об’єктів землеустрою) комунальної власності, які підлягають продажу шляхом проведення аукціону.

21. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

23. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність.

24. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

25. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Чернеччинського старостинського округу.

26. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Краснопільської селищної ради.

27. Про внесення змін до рішень виконавчого комітету Тур’янської сільської ради.

28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування в смт Краснопілля.

29. Про надання згоди на добровільну відмову від права власності та прийняття до комунальної власності територіальної громади земельної ділянки фермерського господарства «Колос».

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв) із земельних масивів, які перебувають в оренді фермерського господарства «Колос».

31. Про надання дозволу на використання ґрунтового матеріалу для ремонту автомобільної дороги.

Протокол засідання