6 сесія 7 скликання від 21.11.2017

Перелік
рішень,  прийнятих на  шостій сесії  сьомого скликання  Краснопільської селищної ради Сумської області

від  21.11.2017 року                                                                   смт Краснопілля

1. Про  вступ до Всеукраїнської асоціації  органів місцевого самоврядування «Асоціація  сільських, селищних рад та об’єднаних громад України» .
2. Про  затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2018 рік.
3. Про внесення змін до рішень селищної ради від 23.12.2016  "Про селищний бюджет на 2017 рік" та  від 10.08.2017 "Про селищний бюджет на 2017 рік".
4. Про  передачу субвенції до районного бюджету.
5. Про надання матеріальної  допомоги  Баличевій  З.І.,  Блужан Н.О., Лопатченко Р.Н., Галушко О.Г.
6. Про надання  матеріальної допомоги  сім’ї  учасника антитерористичної
операції  Загорулька А.В.
7. Про внесення змін до рішень селищної ради  2 сесії 8 скликання від 12.07.2017 року.
8.  Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району Краснопільського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у комунальну власність Краснопільської селищної ради.
9. Про реорганізацію комунального підприємства «Угроїди» Угроїдської селищної ради шляхом приєднання  до Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці.
10. Про приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів».
11. Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району закладів освіти у комунальну власність Краснопільської селищної ради.
12. Про затвердження Положення про відділ освіти Краснопільської селищної ради.
13. Про виконання комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі   злочинністю на території Краснопільської селищної ради на 2016-2017 роки.
14. Про утворення конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердження її складу та Положення про неї.
15. Про припинення права користування земельними ділянками.
16. Про затвердження технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.
17. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.
18. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства.
19. Про продовження договорів  оренди на земельні ділянки для будівництва і обслуговування  житлового   будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства
20. Про погодження надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.
21. Про внесення змін та доповнень  до  рішень  селищної ради.
22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення та передачі її в оренду  ТОВ Агрофірма «Хвиля».
23. Про  виконання  «Програми по виявленню, локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на 2012 – 2017 роки».
24. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Угроїдського старостинського округу.
25. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.
26.  Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва з послідуючою передачею у приватну власність.
27. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування  будівель  закладів культурно-просвітницького обслуговування (будинок культури) на території Осоївського старостинського округу.

Переглянути протокол, рішення