A A A K K K
для людей із порушенням зору
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

8 сесія 8 скликання від 28.05.2021

Перелік прийнятих рішень на 8 сесії Краснопільської селищної ради восьмого скликання

28.05.2021

1. Про внесення доповнення до рішення 1 сесії 8 скликання від 09.12.2020 № 26 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2021 рік» та затвердження його в новій редакції.

2. Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 23.12.2020 № 79 «Про бюджет Краснопільської селищної територіальної громади на 2021 рік (18517000000).

3. Про затвердження звіту про організацію та проведення благоустрою на території Краснопільської селищної ради.

4. Про погодження призначення директора комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради.

5. Про внесення змін та доповнень до Статуту КНП «Краснопільський ЦПМСД» і затвердження його в новій редакції.

6. Про внесення доповнень до рішення 48 сесії 7 скликання від 29.07.2020 № 1143 «Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради» на 2020-2021 роки».

7. Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Краснопільської селищної ради на 2021 рік.

8. Про реорганізацію Хмелівського закладу дошкільної освіти Краснопільської селищної ради.

9. Про ліквідацію (закриття) Михайлівської філії Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

10. Про ліквідацію Наумівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Краснопільської селищної ради.

11. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

12. Про надання матеріальної допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах.

13. Про надання одноразової матеріальної допомоги Мішеніну Валерію Павловичу, який вперше уклав контракт на проходженя військової служби у Збройних силах України.

14. Про надання матеріальної допомоги на поліпшення житлово-побутових умов членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) під час участі в АТО/ООС.

15. Про зміни до Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Краснопільської селищної ради автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах та залізничним транспортом у приміському сполученні на 2021 рік.

16. Про затвердження Програми виконання судових рішень та виконавчих документів про стягнення коштів з Краснопільської селищної ради на 2021-2023 роки.

17. Про передачу транспортного засобу та закріплення його на праві оперативного управління.

18. Про включення до Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

19. Про виключення з Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

20. Про включення до Переліку другого типу об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

21. Про затвердження звітів з незалежної оцінки майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

22. Про оголошення аукціону з передачі в оренду частини нежитлового приміщення в холі адміністративної будівлі за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2.

23. Про оголошення аукціону з передачі в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2.

24. Про внесення змін до рішення селищної ради від 06.04.2021 № 303 «Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності нерухомого майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради».

25. Про погодження заключення договорів оренди з ТОВ «Ряснянське».

26. Про дострокове припинення договорів оренди комунального майна територіальної громади Краснопільської селищної ради.

27. Про звернення до Кабінету Міністрів України.

28. Про затвердження протоколу № 1 конкурсної комісії по проведенню конкурсу з відбору виконавця робіт із експертних грошових оцінок земельних ділянок від 30. 04. 2021 року.

29. Про укладення договору оренди земельної ділянки несільськогоспо-дарського призначення в смт Краснопілля.

30. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства учасникам антитерористичної операції на сході України.

31. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Краснопільської селищної ради.

32. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність учаснику антитерористичної операції на сході України.

33. Про виключення з переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення земельну ділянку, яка підлягає передачі в оренду шляхом проведення аукціону.

34. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Краснопільської селищної ради Влашину Олександру Васильовичу.

35. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Краснопільської селищної ради.

36. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

37. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту на території Хмелівського старостинського округу.

38. Про проведення земельних торгів з продажу земельної ділянки Краснопільської селищної ради.

39. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення (іншого сільськогосподарського призначення) під господарськими будівлями, спорудами та дворами в смт Краснопілля з подальшою передачею в оренду.

40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Краснопільської селищної ради с. Тур’я Сумської області.

41. Про створення громадського пасовища за межами с. Порозок Краснопільської селищної ради.

42. Про укладення договору оренди на земельні ділянки неуспадкованих земельних часток (паїв) сіножаті для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ФГ «Урожай» на території Краснопільської селищної ради.

43. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність.

44. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

45. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування.

46. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення із земель запасу та резервного фонду комунальної власності на території Краснопільської селищної ради.

47. Про внесення змін до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради.

48. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

49. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі підприємству «Угроїдський радгосп робкооп Краснопільської районної спілки споживчих товариств».

50. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Краснопільської селищної ради.

51. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с. Окіп на території Угроїдського старостинського округу.

52. Про укладення договору оренди земельної ділянки іншого сільськогосподарського призначення (господарський двір) на 2021 рік, яка розташована за межами с. Земляне Краснопільської селищної ради.

53. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж неуспадкованих земельних часток (паїв) із земельних масивів, які перебувають в оренді фермерського господарства «Колос».

54. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж неуспадкованих земельних часток (паїв) із земельних масивів, які перебувають в оренді ПП «Майське».

55. Про припинення права користування земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства.

56. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та садівництва на території Краснопільської селищної ради.

57. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж неуспадкованих земельних часток (паїв) із земельних масивів, які перебувають в оренді ТОВ «Новодмитрівське».

58. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж неуспадкованих земельних часток (паїв) із земельних масивів, які перебувають в оренді ТОВ «Агрофірма «Семереньки».

59. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж неуспадкованих земельних часток (паїв) із земельних масивів, які перебувають в оренді фермерського господарства «Жданько В.Д.».

60. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж неуспадкованих земельних часток (паїв) із земельних масивів, які перебувають в оренді ТОВ «Агрофірма «Берегиня-Агро».

61. Про надання дозволу ТОВ «Агрофірма «Семереньки» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проєктними польовими дорогами, які розташовані за межами населених пунктів на території Краснопільської селищної ради.

62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Краснопільської селищної ради Сумської області.

63. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (рілля), розташованих за межами населених пунктів на території Краснопільської селищної ради Сумської області.

64. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства та для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності, розташованих в межах населених пунктів смт Краснопілля, с. Новодмитрівка, с. Чернеччина, с. Самотоївка на території Краснопільської селищної ради Сумської області.

65. Про укладення договору оренди земельної ділянки іншого сільськогосподарського призначення (господарський двір) терміном до одного року, яка розташована в межах с. Рясне Краснопільської селищної ради.

Протокол засідання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь