ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ (ДОДАНО 27.04.2016)

ПЕРЕЛІК

рішень,  прийнятих на четвертій сесії  сьомого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

від 21.04.2016 року                                                                  смт Краснопілля

1. Про  затвердження звіту про виконання  селищного бюджету  за  1 квартал 2016 року.

2. Про внесення змін до рішення  селищної ради  від 24.12.2016 «Про селищний  бюджет на 2016 рік».

3. Про структуру, чисельність виконавчого апарату селищної  ради .

4. Про передачу субвенції до районного бюджету.

5. Про   передачу в тимчасове користування на умовах  оренди частини приміщення  за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 6.

6.  Про внесення змін  до   складу комісій Краснопільської селищної ради.

7. Про хід виконання програми «Освітлення населених пунктів Краснопільської селищної ради» на 2015-2017 роки.

8. Про припинення права  користування земельними  ділянками .

9. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства  .

10. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства  спадкоємцям майна.

11. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

12. Про затвердження технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового   будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

13 Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

14.Про передачу в постійне користування земельної ділянки для ведення  лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.

15. Про вилучення земельних ділянок  постійного користування.

16. Про продовження  договорів  оренди  земельних ділянок .

17. Про заключення договорів  оренди  земельних ділянок .

18. Про зміни  та   доповнення  до  рішень  виконавчого комітету  селищної ради  народних депутатів «Про передачу  землі  у приватну власність» .

19.  Про внесення змін  до  рішень Краснопільської селищної ради.

Завантажити протоколи, рішення сесії.