ДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 23.12.2016 (ОПРИЛЮДНЕНО 29.12.2016)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на десятій сесії сьомого скликання

Краснопільської селищної ради Сумської області

від 23.12. 2016 року смт Краснопілля

1. «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

2. Про звіт селищного голови про роботу в 2016 році.

3. Про селищний бюджет на 2017 рік.

4. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2017 рік.

5. Про фінансування пільг інвалідам зору та встановлення доплат та допомоги в 2017 році.

6. Про допомогу на поховання померлого.

7. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування селищному голові

8. Про надання відпустки селищному голові.

9. Про надання відпустки заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого органу.

10. Про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам селищної ради на 2017 рік.

11. Про затвердження плану роботи селищної ради на 2017 рік.

12. Про втрату чинності деяких рішень Краснопільської селищної ради.

13. Про хід виконання програми зайнятості населення селищної ради на 2016 -2017 роки.

14. Про визначення виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів на території селища Краснопілля.

15. Про припинення права користування земельною ділянкою.

16. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

17. Про продовження договорів оренди земельних ділянок.

18. Про заключення договору оренди земельної ділянки під проектними дорогами.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

20. Про хід виконання селищної програми забезпечення населення якісною питною водою в достатній кількості на 2006-2020 роки.

21. Про внесення змін до рішення 1 сесії 7 скликання від 06.11.2015 «Про оплату праці селищного голови та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого органу.

Завантажити протокол, рішення