ДРУГА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 12.07.2017 (ОПРИЛЮДНЕНО 19.07.2017)

ПЕРЕЛІК

питань,  прийнятих на другій сесії  восьмого скликання

Краснопільської селищної ради Сумської області

від  12.07.2017 року                                                                   смт Краснопілля

1. Про затвердження проекту «Зміни до генерального плану смт Краснопілля Сумської області».

2. Про порядок виконання місцевих бюджетів територіальних громад, які об’єдналися в Краснопільську селищну раду.

3. Про внесення змін  до рішення селищної  ради від 30.06.2017 «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської  селищної  ради та  її виконавчих органів».

4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2016 «Про селищний бюджет на 2017 рік».

5. Про внесення змін до сільського бюджету Чернеччинської сільської ради на 2017 рік.

6. Про надання матеріальної допомоги Макєєвій Н.С.

7. Про внесення змін до рішення Хмелівської сільської ради «Про бюджет Хмелівської сільської ради на 2017 рік».

8. Про внесення змін до рішення Самотоївської сільської ради «Про сільський бюджет Самотоївської сільської ради на 2017 рік» від 23.12.2016 року.

9. Про передачу міжбюджетного трансферту на 2017 рік.

10. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

11. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування.

12. Про встановлення ставок земельного податку та пільг до його сплати.

13. Про надання пільги щодо орендної плати за водогін в с.Михайлівське.

14. Про повторне проведення конкурсу на право оренди водогону с.Михайлівське, Краснопільського району, Сумської області.

15. Про надання дозволу на реконструкцію приміщення в смт. Краснопілля, вул. Мезенівська, 2.

16. Про повернення орендованого майна, яке знаходиться в оренді ТОВ «Теплоенерго».

17. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

18. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства.

19. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення.

20. Про внесення змін до рішення 40 сесії 6 скликання від 25.06.2015 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства».

21. Про припинення права користування земельними ділянками.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва.

23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо  зміни цільового призначення земельної ділянки.

24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для іншого сільськогосподарського призначення та передачу їх в оренду ТОВ Агрофірмі «Хвиля».

25. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки.

26. Про затвердження Регламенту роботи Краснопільської селищної ради.

27. Про кількість і персональний склад виконавчого комітету селищної ради.

28. Про створення робочої групи з розробки Статуту Краснопільської селищної ради.

29. Про завершення повноважень заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого органу.

30. Про завершення повноважень керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету.

Завантажити протокол, рішення