ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ (07.06.2013 Р.)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на

двадцять  четвертій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради

Сумської області

від  04. 06. 2013 року                                                              смт Краснопілля

1. Про внесення змін  до рішення селищної ради від 27.12.2012 «Про селищний бюджет на  2013  рік».

2. Про прийняття в комунальну власність газопроводу та передачу безоплатно  на баланс ПАТ «Сумигаз».

3. Про план роботи селищної ради на ІІ півріччя 2013 року.

4. Про хід виконання селищної   програми «Молодь» на 2011-2015 роки.

5. Про найменування  вулиці  та встановлення нумерації будинків в с. Михайлівка.

6. Про розгляд подання прокуратури Краснопільського району Сумської області про усунення порушень вимог  земельного законодавства та Закону України «Про основи містобудування».

7. Про створення органу приватизації житлового фонду територіальної громади Краснопільської селищної ради.

8. Про утворення комісії з добору земельних ділянок , які та/або права на які  можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, і конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

9. Про хід виконання програми  по виявленню , локалізації та ліквідації  амброзії полинолистої  на  2012-2017  роки.

10. Про припинення права користування земельними ділянками.

11. Про надання дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  ведення  особистого селянського господарства.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення  особистого селянського господарства спадкоємцям майна.

13. Про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

14. Про затвердження технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

15. Про затвердження проекту  землеустрою   щодо відведення земельної ділянки щодо відведення земельних ділянок для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських споруд та будівель  Власову С.О.  в смт Краснопілля по  вул. Денисенко, 14а.

Рішення двадцять четвертої сесії (завантажити одним файлом)