ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ (15.12.2012 Р.)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на двадцять першій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

( І пленарне засідання )

13.12.2012                                                                            смт Краснопілля

1. Про внесення змін  до рішення селищної ради від 29.12.2011 «Про селищний бюджет на  2012  рік».

2. Про виділення коштів з бюджету розвитку.

3. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі Коняєву О.В. по вул. Мезенівська, 105 смт. Краснопілля.

4. Про погодження переведення ставка „Сіверський” за межами с. Новодмитрівка. із загального користування для товарного риборозведення.

5. Про надання в оренду земельної ділянки  несільськогосподарського призначення для комерційної діяльності.

6. Про надання ДП „Краснопільський лісгосп” дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки  для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг в межах населених пунктів Краснопільської селищної ради.

7. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки  між селищною радою і ТОВ „Промислова група „РОСТ”.

8. Про надання  дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення  для розміщення пункту брухту чорних металів.

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на

двадцять першій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради

Сумської області

(ІІ пленарне засідання)

27.12.2012                                                                            смт Краснопілля

1. Про підсумки виборів селищного голови визнання його повноважень.

2. Про затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого органу.

3. Про надання  права підпису документів селищної ради.

4. Про внесення змін до  персонального складу виконавчого комітету селищної ради.

5. Про внесення змін до складу адміністративної комісії.

6. Про внесення змін до складу ради громадського пункту охорони правопорядку.

7.  Про  звіт селищного голови про роботу в  2012 році.

8. Про  селищний  бюджет  на 2013 рік.

9. Про оплату праці селищного голови та його заступника.

10. Про присвоєння  рангу посадової особи місцевого самоврядування селищному голові.

11 Про  фінансування пільг інвалідам  зору (опалювальний період) та  встановлення доплати до пенсії батькам, діти яких загинули при виконанні обов’язків військової служби  на території республіки Афганістан у 2013 році.

12. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, що працюють за спрощеною системою оподаткування.

13.  Про проект податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

14. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2013 рік.

15. Про план роботи селищної ради на І півріччя 2013 року.

16. Про стан організації роботи із зверненням громадян в селищній раді за 2012 рік.

17. Про  уточнення  площі земельних ділянок.

18.  Про надання  дозволу на складання технічної документації  із  землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, які передаються безоплатно у приватну власність.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

20.  Про надання  дозволу на складання державного акту спадкоємцям майна.

21. Про встановлення ставки орендної плати за сільськогосподарські двори, будівлі та споруди.

22. Про надання ТОВ „Промінь” в оренду  земельну ділянку  з розташуванням на ній водного об’єкту (риборозплідник) в межах смт Краснопілля.

23. Про затвердження технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки несільськогосподарського призначення в натурі (на місцевості), що підлягає передачі в оренду з правом викупу для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

24.  Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських  споруд та будівель, ведення особистого селянського господарства.

25. Про продовження договору оренди земельної ділянки  несільськогосподарського призначення для комерційної діяльності по вул. Перемоги смт Краснопілля.

Рішення двадцять першої сесії (завантажити одним файлом)