ДВАДЦЯТЬ П'ЯТА СЕСІЯ (02.08.2013 Р.)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на

двадцять п’ятій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради Сумської області

від  30. 07. 2013 року                                   смт Краснопілля

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету  за  І півріччя 2013 року.

2. Про внесення змін  до рішення селищної ради від 27.12.2012 «Про селищний бюджет на  2013  рік».

3. Про зміни в штатному  розписі працівників закладів культури .

4. Про  хід виконання заходів по реалізації рішення 34 сесії районної ради від 17. 03. 2010 року «Про програму реформування житлово-комунального господарства району на 2010 – 2014 роки».

5. Про стан організації роботи із зверненням громадян в селищній раді.

6. Про хід виконання заходів, спрямованих на реалізацію  районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями  на період до 2016 року.

7. Про найменування  вулиці  та встановлення нумерації житловим будинкам в с. Михайлівка.

8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства спадкоємцям майна.

9. Про припинення права користування земельними ділянками.

10. Про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

11. Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови і промисловості.

13. Про вилучення земельної  ділянки, яка знаходиться у постійному користуванні.

14. Про продовження  терміну виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для будівництва розсадників і зимувалів для риби в ур. Бабачина  ФОП  Кравченко  Я. О.

15. Про надання ДП «Краснопільський агролісгосп» дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.

16. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

17. Про продовження договору оренди земельної ділянки  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських споруд та будівель по вул. Перемоги, 8/1.

18.Про продовження договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення  для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

19. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, гаражного будівництва.

20. Про затвердження проекту із  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських  споруд та будівель, ведення особистого селянського господарства Колодці Р.І. в смт Краснопілля по пр.  Жовтневий, 7.

21. Про погодження звіту  про експертну грошову оцінку земельної ділянки для будівництва і  обслуговування  будівель торгівлі  по вул. Мезенівська, 105 смт Краснопілля.

22. Про надання в  оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва і обслуговування  будівель торгівлі по вул. Мезенівській,18   ФОП  Рудєвій О.Г.

Рішення двадцять п’ятої сесії (завантажити одним файлом)