ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ (14.10.2013 Р.)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на   двадцять сьомій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради Сумської області

від  11. 10. 2013 року                                                              смт Краснопілля

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету  за   9 місяців 2013 року.

2. Про виділення коштів з бюджету розвитку.

3. Про внесення змін  до рішення селищної ради від 27.12.2012 «Про селищний бюджет на  2013  рік».

4. Про міжбюджетні відносини  у 2014 році.

5. Про затвердження оптимізованої схеми водопостачання смт Краснопілля на 2011-2014 роки.

6. Про затвердження оптимізованої схеми теплопостачання смт Краснопілля на 2013-2018 роки.

7. Про укладення договору оренди з ТОВ «Теплоенерго».

8. Про внесення змін до рішення 20 сесії селищної ради 6 скликання від 22.11.2012 року  "Про затвердження плану діяльності  з підготовки регуляторних актів”.

9. Про затвердження  проекту  Положення  про порядок  списання майна спільної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

10. Про заключення короткострокових договорів оренди землі на 2013 рік.

11. Про завершення  терміну дії договору оренди водного об’єкту ставка в урочищі Бабачина.

12. Про право  першочергового придбання  частини земельної ділянки за адресою : смт Краснопілля , вул. Мезенівська, 40.

13. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

14. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства,  яка надається на умовах оренди по вул. Пролетарська, 80 смт. Краснопілля.

15. Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства  спадкоємцям майна.

16. Про надання земельних  ділянок для ведення особистого селянського господарства.

17.Про поновлення договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення  для розміщення та обслуговування базової станції мобільного зв’язку ПТУ ПрАТ «МТС Україна».

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки (на умовах оренди).

19. Про припинення права  користування земельними ділянками.

20. Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

21. Про надання  ТОВ «Бансал» дозволу на виготовлення проекту  із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної промисловості.

22. Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів  побутового обслуговування (автомийка) і для будівництва та  обслуговування  будівель торгівлі.

Рішення двадцять сьомої сесії (завантажити одним файлом)