ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ (15.12.2013 Р.)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на двадцять восьмій  сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради Сумської області

від  12. 12. 2013 року                                                              смт Краснопілля

1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 27.12.2012 «Про селищний бюджет на  2013  рік».

2. Про фінансування пільг інвалідам зору.

3.  Про  преміювання селищного голови в грудні  місяці.

4. Про  затвердження Положення  про порядок  відчудження та  списання майна, безоплатної передачі основних засобів,  що є комунальною  власністю територіальної громади Краснопільської селищної ради.

5. Про  цільову  Програму  оновлення  генерального плану  смт Краснопілля на 2013-2015 роки.

6. Про затвердження Положення про порядок здійснення Краснопільськоюселищною радою державної регуляторної політики.

7. Про затвердження плану діяльності  з підготовки регуляторних актів на 2014 рік.

8. Про  внесення змін до рішення 22 сесії 6 скликання  від 13.02.2013 року «Про  податок  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

9. Про продовження договору  оренди частини приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 6.

10. Про хід виконання   селищної комплексної програми «Здоров’я нації»  на період  до  2015 року.

11. Про хід виконання   заходів по реалізації рішення районної ради  від 22.10.2008  року  «Про районну Програму «Сільська криниця»   на 2008-2015 роки».

12. Про хід виконання   селищної  цільової програми «Дитячі меблі» на період до  2015 року.

13. Про хід виконання  селищної  Програми з реалізації Конвенції  ООН про права дитини на 2012-2016 роки.

14. Про звіт депутата по виборчому округу № 28  Кладієнко Н.П.   про виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

15. Про виділення земельних ділянок для розміщення тимчасових металевих розбірних гаражів.

16. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

17. Про вилучення земельних ділянок постійного користування.

18. Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства  спадкоємцям майна.

19. Про надання земельних  ділянок для ведення особистого селянського господарства.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки  (на умовах оренди).

21.  Про припинення права  користування земельними ділянками.

22. Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

23. Про надання   дозволу на розробку проекту  із землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва і  обслуговування  будівель торгівлі  на умовах оренди з правом викупу.

24. Про право першочергового придбання  частини земельної ділянки за адресою: смт Краснопілля , Сумська, 18/1.

25. Про надання дозволу на розробку  проекту із  землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства.

26. Про затвердження короткострокових договорів оренди землі  на 2013 рік.

27. Про заключення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення для комерційної діяльності.

28. Про затвердження звіту  про експертну грошову оцінку забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка надана для комерційного призначення та надання згоди на її викуп гр. Коняєву О.В.

Рішення двадцять восьмої сесії (завантажити одним файлом)