ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 29.03.2017 (ОПРИЛЮДНЕНО 05.04.2017)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на дванадцятій сесії сьомого скликання

Краснопільської селищної ради Сумської області

від 29.03. 2017 року смт Краснопілля

1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2016 року «Про селищний бюджет на 2017 рік».

2. Про передачу трансферту до районного бюджету.

3. Про прийняття в комунальну власність та на баланс Краснопільської селищної ради пам’ятний знак "Землякам – ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС»

4. Про внесення доповнень до рішення третьої сесії Краснопільської селищної ради сьомого скликання від 11.02.2016 року «Про затвердження переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади смт Краснопілля, які пропонуються до передачі в оренду».

5. Про проведення конкурсу на право оренди водогону с. Михайлівське Краснопільського району Сумської області.

6. Про передачу в тимчасове користування на умовах оренди частини приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська,6.

7. Про затвердження концепції створення Центру надання адміністративних послуг у Краснопільській об’єднаній територіальній громаді.

8. Про надання відпустки селищному голові.

9. Про хід виконання комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Краснопільської селищної ради на 2016-2017 роки .

10. Про хід виконання селищної комплексної програми «Освіта» на 2015-2017 роки.

11. Про припинення права користування земельною ділянкою.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

13. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування закладів освіти.

15. Про внесення змін до рішень Краснопільської селищної ради.

16. Про продовження договорів оренди земельних ділянок.

17. Про затвердження протоколу №3 засідання конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах від 02.02.2017 року.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства .

19. Про зміни та доповнення до рішень виконавчого комітету селищної ради народних депутатів «Про передачу землі у приватну власність».

20. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для іншого сільськогосподарського призначення (під господарські будівлі, споруди та двори) на умовах оренди.

21. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на зміну цільового призначення.

23. Про грошову оцінку земель населених пунктів селищної ради у 2017 році.

24. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення.

25. Про вилучення земельної ділянки, яка знаходилася у постійному користуванні.

26. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення ( під господарські будівлі, споруди та двори) на умовах оренди.

28. Про скасування рішення 22 сесії 5 скликання від 30.05.2008 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, земельними ділянками несільськогосподарського призначення» на ВАТ «Краснопільське ХПП» .

29. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

31. Про виділення додатково земельної ділянки під будівництво пам’ятного знаку із благоустроєм для встановлення іменних плит померлих учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС .

32. Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

Завантажити протокол, рішення