Сумська область, Сумський район

Конкурси з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Незалежна оцінка частини нежитлового приміщення в холі адміністративної будівлі Краснопільської селищної ради за адресою: 42400, Україна, Сумська область, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2, площею 1,0 кв. м (Статус: конкурс проведено)

Протокол №1

Протокол №2

Незалежна оцінка частини нежитлового приміщення у адміністративній будівлі Краснопільської селищної ради за адресою: 42400, Україна, Сумська область, смт Краснопілля,вул. Мезенівська, 2, площею 1,0 кв. м. у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради (Статус: конкурс проведено)

Протокол №1

Протокол №2

Незалежна оцінка нежитлової будівлі, площею 57,75  кв. м, за адресою: Україна, 42432, Сумська область,  смт Угроїди, пров. Соснівський, 1 (Статус: конкурс проведено)

Протокол №1

Протокол №2

Незалежна оцінка нежитлової будівлі за адресою: Україна, 42400, Сумська область, смт  Краснопілля, вул. Горького, 4 (Статус: прийняття заяв на участь) Протокол №1