ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ

Дата: 19.04.2018 14:26
Кількість переглядів: 148

Конкурс для студентів, переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ВНЗ. Наразі відкриті 2 номінації. Участь у конкурсі безкоштовна.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату 1 року навчання в ВНЗ. Участь у конкурсі безкоштовна. Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua

Оргкомітет проекту «Scholarship в Україні»