ФЕСТИВАЛЬ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ «ПІСЕННИЙ ВІНОЧОК КРАСНОПІЛЬЩИНИ»

Дата: 04.03.2019 09:39

2 березня 2019 року у Великому залі Палацу культури відбувся відкритий фестиваль народної творчості «Пісенний віночок Краснопільщини», в якому взяли участь аматорські вокальні та хореографічні колективи Краснопільщини.

З відкриттям фестивалю всіх присутніх тепло привітали Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту об’єднаної громади Анжела Назаренко.

У фойє І поверху Палацу культури розміщена тематична фотозона в українському стилі.

Прийняли участь у фестивалі народний аматорський вокальний колектив «Джерело» Краснопільського Палацу культури(керівник Лариса Давиденко), вокальний ансамбль «Хмелівчанка» Хмелівського СБК (керівник Галина Гусєва), вокальний колектив «Водограй» Чернеччинського с/к (керівник Юлія Коваленко), вокальний ансамбль «Берегиня» Осоївського СБК (керівник Наталія Скороход), вокальний ансамбль «Калинка» Глибнянського с/к (керівник Наталія Добра), вокальний ансамбль «Ветеран» Краснопільського ПК керівник Галина Голота (Лариса Давиденко), вокальний ансамбль «Хуторяночка» Краснопільського с/к (керівник Віра Підопригора), вокальний ансамбль «Веснянка»Чернеччинського с/к (керівникТетяна Завражна), вокальний дует у складі Галини Гусєвої та Валентини Хачатрян (керівник Галина Гусєва), солісти Алла Мартиненко (Грабовський СБК), Любов Никоненко (Тур`янський СБК), Таміла Грищенко (Осоївський СБК), запальні танці дарували хореографічні колективи: «Китиці» (керівник Інна Зорькіна) та зразковий хореографічний колектив «Зоряночка» Краснопільського палацу культури (керівник Ірина Придатко).

Концертні програми творчих колективів вирізнялися своєю індивідуальністю, а об’єднала всіх учасників і глядачів – любов до України, до рідного села, до батьківщини.

Глядачів вражала майстерність виступів, багатство і краса сценічних костюмів та щира, душевна атмосфера.