Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук провів робочу нараду за участю виконуючих обов’язки старост старостинських округів

Дата: 03.03.2020 17:16
Кількість переглядів: 403

Під час наради були обговорені питання щодо організації робіт у сфері житлово-комунального господарства, зокрема, благоустрою, видалення аварійних дерев, експлуатації та утримання вуличного освітлення, підготовки до озеленення населених пунктів громади, планування проведення весняних толок та виконання завдань визначених Програмою економічного і соціального розвитку на 2020 рік.

Крім того, обговорювались питання виконавської дисципліни, організації громадських робіт, акцентовано увагу на належній організації роботи зі зверненнями громадян, відповідальному ставленні при підготовці відповідей мешканцям громади.