Відбулося засідання робочої групи з питань Бюджету участі Краснопільської об’єднаної територіальної громади

Дата: 23.06.2020 08:57

Як повідомлялося раніше, до конкурсу бюджету участі Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік було допущено п’ять позитивно оцінених проектів, а саме: проект 1: «Облаштування дитячих майданчиків в смт Угроїди»; проект 2: «Облаштування ігрового майданчику для дітей по вулиці Денисенка, смт Краснопілля»; проект 4: «Здоровий спосіб життя – здорова нація»; проект 5: «Облаштування дитячого майданчика біля стадіону Колос в смт Краснопілля»; проект 6: «Розвиток футболу та популяризація здорового способу життя серед населення мікрорайону «СХТ» - «Футбольному мікрорайону – своє поле».

Конкурс проводився на платформі Громадський бюджет з 18.05.2020 по 18.06.2020 року.

Тож за підсумками проведеного голосування визначено такі результати:

Проект 1: «Облаштування дитячих майданчиків в смт Угроїди» - 350 голосів;

Проект 2: «Облаштування ігрового майданчику для дітей по вулиці Денисенка, смт Краснопілля» - 130 голосів;

Проект 4: «Здоровий спосіб життя – здорова нація» - 26 голосів;

Проект 5: «Облаштування дитячого майданчика біля стадіону Колос в смт Краснопілля» - 371 голос;

Проект 6: «Розвиток футболу та популяризація здорового способу життя серед населення мікрорайону «СХТ» - «Футбольному мікрорайону – своє поле» 202 голоси.

За інформацією начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Віталія Расторгуєва, відповідно до цільової програми «Бюджет участі Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки» у бюджеті селищної ради передбачено 100 тис. грн. на реалізацію даної програми, що дає можливість реалізувати два проекти, які набрали найбільшу кількість голосів жителів громади, а саме: проект 5: «Облаштування дитячого майданчика біля стадіону Колос в смт Краснопілля», загальна вартість 47615 грн. та проект 1: «Облаштування дитячих майданчиків в смт Угроїди», загальна вартість 48700 грн.