РОБОЧА ЗУСТРІЧ В РАМКАХ НАПИСАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Дата: 18.12.2017 16:40

15 грудня 2017 року відбулося третє засідання Робочої групи по розробці стратегії розвитку Краснопільської об'єднаної територіальної громади, яке провів Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук. Участь в заході також взяли директор Сумського підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Хоруженко, експерт Центру розвитку Григорій Стариков та начальник відділу туризму Сумської облдержадміністрації Юрій Гладенко.

Члени Робочої групи визначалися з формулюванням місії та стратегічних напрямків розвитку територіальної громади, баченням того, якою має бути Краснопільська ОТГ в найближчі 3-5 років. В гарячих дебатах та дискусіях намагались відібрати найефективніші та найкорисніші ідеї та проекти, які закладуть напрямки розвитку нашої громади.

- Головною метою розроблення Стратегії Краснопільської об’єднаної територіальної громади - є формування нового бачення місцевого розвитку громади в умовах децентралізації, забезпечення суттєвого покращення якості життя жителів громади, підвищення конкурентоспроможності місцевої економіки, її інвестиційної привабливості, - наголосив Юрій Яремчук.

Слід зазначити, що відповідне питання "Про затвердження Стратегії розвитку Краснопільської селищної ради на 2018-2020 роки" буде винесено на найближчу сесію селищної ради.