ПРОВЕДЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА З МЕТОЮ ВИЗНАЧЕННЯ ЙОГО ВАРТОСТІ

Дата: 22.02.2021 14:05

Краснопільська селищна рада повідомляє, що згідно Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади Краснопільської селищної ради затвердженого рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання від 28.02.2018 № 73 та керуючись Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», 19.02.2021 проведено конкурси з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна з метою визначення його вартості та подальшої передачі в оренду.

Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцями конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки:

• частини нежитлового приміщення площею 38,3 кв. м. за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 16 з метою визначення його вартості для подальшої передачі в оренду визнано - суб’єкта оціночної діяльності Універсальну товарну біржу «Суми»;
  • частини нежитлового приміщення площею 23,7 кв. м. за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля,  пров. Шкільний, 2 з метою визначення його вартості для подальшої передачі в оренду визнано - суб’єкта оціночної діяльності Універсальну товарну біржу «Суми»;
  • частини нежитлового приміщення площею 245,8 кв. м. за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, пров. Шкільний, 2 з метою визначення його вартості для подальшої передачі в оренду визнано - суб’єкта оціночної діяльності Універсальну товарну біржу «Суми».