Сумська область, Сумський район

Інформація, що міститься в добровільній декларації не підлягає розголошенню

Дата: 29.09.2021 14:55
Кількість переглядів: 47

Відомості, що містяться в одноразових (спеціальних) добровільних деклараціях та доданих до них документах є конфіденційною інформацією та не підлягають розголошенню контролюючим органом, його посадовими особами без письмової згоди декларанта, крім випадків, коли це прямо передбачено законами або рішенням суду.

За розголошення зазначеної інформації, у тому числі внаслідок службової недбалості або допуску до інформації інших осіб, які не мають такого права, а також незаконне використання таких відомостей посадові особи контролюючого органу, згідно з законом притягаються до цивільної, адміністративної, кримінальної та іншої відповідальності.