Сумська область, Сумський район

Оголошення аукціонів

Про оголошення аукціону з передачі в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 3 (статус: аукціон завершено. Договір підписано)

Про оголошення аукціону з передачі в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, вул. Перемоги, 24 (статус: аукціон завершено. Договір підписано)

Про оголошення аукціону з передачі в оренду частини нежитлового приміщення в холі адміністративної будівлі за адресою: 42400, Україна, Сумська область, Сумський район, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2, загальною площею   1,0 кв. м (статус: аукціон не відбувся)

Про оголошення аукціону з передачі в оренду частини нежитлового приміщення у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради за адресою: 42400, Україна, Сумська область, Сумський район, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2, загальною площею   1,0 кв. м (статус: аукціон завершено Договір підписано)

Про оголошення аукціону з передачі в оренду нежитлових приміщень за адресою: Україна, 42400, Сумська область, Сумський район, смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 3, загальною площею 19,7 кв. м (статус: аукціон завершено. Договір підписано)

Про оголошення аукціону з передачі в оренду нежитлових приміщень за адресою: Україна, 42400, Сумська область, Сумський район, смт Краснопілля, вул. Перемоги, 22-А, загальною площею 75,0 кв. м (статус: аукціон завершено. Договір підписано)

Про оголошення аукціону з передачі в оренду нежитлових приміщень за адресою: Україна, 42400, Сумська область, Сумський район, смт Краснопілля, вул. Перемоги, 24, загальною площею 12,08 кв. м (статус: аукціон завершено. Договір підписано)

Про оголошення аукціону з передачі в оренду нежитлової будівлі за адресою: Україна, 42444, Сумська область, Сумський район, с. Чернеччина, вул. Шкільна, 1-А, загальною площею 67,72 кв. м (статус: аукціон заершено. Договір підписано)

Про оголошення аукціону з передачі в оренду нежитлових приміщень за адресою: Україна, 42400, Сумська область, Сумський район, смт Краснопілля, вул. Сумська, 6, загальною площею 30,0 кв. м (статус: прийняття заяв на участь)

Про оголошення повторного аукціону зі зниженням стартової орендної плати на 50% на право оренди нежитлових приміщень за адресою: Україна, 42400, Сумська область, Сумський район, смт Краснопілля, вул. Сумська, 6, загальною площею 30,0 кв. м (статус: прийняття заяв на участь)