Сумська область, Сумський район

Передача майна в оренду без проведення аукціону

Повідомлення про передачу в оренду без проведення аукціону - частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, пров. Шкільний, 2,  загальною площею 23,7 кв. м, терміном 5 років (від 26.02.2021)

Повідомлення про передачу в оренду без проведення аукціону - частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 16,  загальною площею 38,3 кв. м, терміном 5 років (від 02.04.2021)

Повідомлення про передачу в оренду без проведення аукціону - частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, пров. Шкільний, 2,  загальною площею 245,8 кв. м, терміном 5 років (від 26.02.2021)

Повідомлення про передачу в оренду без проведення аукціону - частини нежитлового приміщення за адресою: 42450, Україна, Сумська область, Сумський район,с. Грабовське, вул. Грабовського,  2,  загальною площею   230,5 кв. м, терміном 5 років, розміром орендної плати 1 грн в рік. (від 14.04.2021)

Повідомлення Про передачу в оренду без проведення аукціону - нежитлової будівлі за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 12-А (від 27.08.2021)