Сумська область, Сумський район

Перелік другого типу

Перелік другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону (зі змінами від 18.11.2020, 17.12.2020, 20.01.2021)

Повідомлення про включення до Переліку дугого типу об’єкта нерухомості - частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, пров. Шкільний, 2,  загальною площею 23,7 кв. м. (зміни від 24.02.2021)

Повідомлення про включення до Переліку дугого типу об’єкта нерухомості - частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 16,  загальною площею 38,3 кв. м. (зміни від 24.02.2021)

Повідомлення про включення до Переліку дугого типу об’єкта нерухомості - частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, пров. Шкільний, 2,  загальною площею 245,8 кв. м. (зміни від 24.02.2021)

Повідомлення про включення до Переліку другого типу об’єкта нерухомості - частини нежитлового приміщення  в громадському будинку за адресою: 42450, Україна,  Сумська область, Сумський район, c. Грабовське, вул. Грабовського, 2,  загальною площею 230,5 кв. м. (зміни від 06.04.2021)