Сумська область, Сумський район

Перелік першого типу

Перелік першого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, що підлягають передачі в оренду на аукціоні (зі змінами від 18.11.2020, 17.12.2020)

Повідомлення про включення до Переліку першого типу об’єкта нерухомості - частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, вул. Перемоги, 24, загальною площею 21,0 кв.м. (зміни від  24.02.2021)

Повідомлення про включення до Переліку першого типу об’єкта нерухомості - частини нежитлового приміщення  в основному лікувальному корпусі за адресою: 42400, Україна, Сумська область, Сумський район,смт Краснопілля, вул. Перемоги, 24, загальною площею 24,0 кв.м. (зміни від 06.04.2021)

Повідомлення про включення до Переліку першого типу об’єкта нерухомості - частини нежитлового приміщення  в адміністративній будівлі за адресою: 42400, Україна, Сумська область, Сумський район, смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 3,  загальною площею 23,68 кв.м. (зміни від 06.04.2021)

Повідомлення про включення до Переліку першого типу об’єкта нерухомості - частину нежитлового приміщення в холі адміністративної будівлі Краснопільської селищної ради за адресою: 42400, Україна, Сумська область, Сумський район, смт Краснопілля,  вул.  Мезенівська,  2,  для розміщення платіжного терміналу, загальною площею 1,0 кв.м. (зміни від 28.05.2021)

Повідомлення про включення до Переліку першого типу об’єкта нерухомості - частину нежитлового приміщення  в адміністративній будівлі відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради  за адресою: 42400, Україна, Сумська область, Сумський район, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2, для  розміщення вендінгового кавового апарату, загальною площею 1,0 кв.м. (від 28.05.2021)