Сумська область, Сумський район

Податкова інформує

Інтерв'ю в.о. начальника Головного управління ДПС у Сумській області Олексія МАЗУРЕНКА щодо новацій податкового законодавства-2022

За останні роки податкове законодавство України зазнало суттєвих змін. Наприкінці минулого року прийнято ряд нормативних документів, які змінюють правила оподаткування, контролю та ведення діяльності для платників податків.

09:53 20.01.2022

РРО та реалізація товарів на сільській території

Реалізація товарів на території села звільнена від обов?язкового використання РРО. Зазначені зміни, прийняті Кабінетом Міністрів України до Постанови № 1336 «Про забезпечення реалізації ст. 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»».

09:52 20.01.2022

Кожен декларант має право на уточнення раніше поданої одноразової декларації

Головне управління ДПС у Сумській області інформує, що у період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування відповідно до підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) декларант має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації (далі – декларація),   подавши нову декларацію.

14:10 21.12.2021

Порядок відкриття спеціального банківського рахунку в рамках кампанії податкової амністії

З метою проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має розмістити кошти в національній та іноземній валютах у готівковій формі та/або банківських металах на поточних рахунках зі спеціальним режимом використання в банках України до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), - інформують у Головному управлінні ДПС у Сумській області.

14:09 21.12.2021

Актуально про терміни сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного

Головне управління ДПС у Сумській області інформує, що сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями).

14:09 21.12.2021

Як сплатити суму збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

У Головному управлінні ДПС у Сумській області повідомляють, після подання платником одноразової (спеціальної) добровільної декларації автоматично відкривається інтегрована картка платника за відповідною територією. Одночасно, в приватній частині Електронного кабінету в розділі «Стан розрахунків з бюджетом» стає доступною інформація з зображенням реквізитів для сплати задекларованих сум з одноразового (спеціального) добровільного декларування з можливим використанням однієї із наявних платіжних систем та / або згенерованого QR-коду за кодом платежу 11011100.

13:38 15.11.2021

Олексій МАЗУРЕНКО: добровільне декларування доходів на часі та стосується кожного

- Нажаль, за 30 років ми маємо різні ситуації, коли людина за тих чи інших обставин отримувала гроші без сплати податків (і це може бути не лише великий бізнес), «заробітні плати в конвертах» - це вада нашої економіки сьогодні. Ми повинні розуміти, щоб побудувати сильну економічно розвинуту країну, країну економікою якої ми всі будемо пишатися ми всі разом повинні підвести нарешті риску під питанням ухилення від оподаткування, - на цьому акцентував заступник начальника Головного управління ДПС у Сумській області Олексій МАЗУРЕНКО під час спілкування з журналістами газети «Вісті громад».

13:36 15.11.2021

Декларування майна, придбаного за кошти, з яких вже сплачений податок

Головне управління ДПС у Сумській області інформує, що згідно з п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою доходи, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні

13:30 15.11.2021

Декларуванню підлягають активи, які перевищують встановлені норми

Головне управління ДПС у Сумській області інформує, що скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи – резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, внаслідок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до Кодексу є чи були платниками податків.

14:57 29.09.2021

Інформація, що міститься в добровільній декларації не підлягає розголошенню

Відомості, що містяться в одноразових (спеціальних) добровільних деклараціях та доданих до них документах є конфіденційною інформацією та не підлягають розголошенню контролюючим органом, його посадовими особами без письмової згоди декларанта, крім випадків, коли це прямо передбачено законами або рішенням суду.

14:55 29.09.2021