Сумська область, Сумський район

Податкова інформує

Олексій МАЗУРЕНКО: настає час добровільного декларування доходів

Днями відбулася зустріч виконуючого обов’язки начальника Головного управління ДПС у Сумській області Олексія МАЗУРЕНКА з представниками місцевих ЗМІ. Темою спілкування була так звана податкова амністія та процентні ставки для оподаткування належних громадянам активів.

11:09 20.08.2021

Наталія КІЯШКО: добровільне декларування – цивілізована легалізація раніш не оподаткованих активів

Як повідомила начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО, Законом України від 15.06.2021 №1539-IX  визначено одноразове (спеціальне) добровільне декларування як особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки.

11:06 20.08.2021

Активи, які підлягають добровільному декларуванню

Як повідомила начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО,  відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» одноразове добровільне декларування  представляє окремий порядок декларування фізичною особою належних їй грошових коштів, майна та майнових прав.

11:34 12.08.2021

Про нюанси одноразового добровільного декларування

- Із набранням чинності 21 липня 2021 року Закону України від 15.06.2021 №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету», фізичні особи матимуть право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, та з яких не були сплачені податки та збори, до 1 січня 2021 року, - повідомила начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО.

11:33 12.08.2021