Проекти рішень до 14 сесії 7 скликання

Проект рішення "Про приєднання до Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання»"

Проект рішення "Про укладення договору оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ФГ «Колос»"

Проект рішення "Про припинення права користування земельною ділянкою"

Проект рішення "Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО"

Проект рішення "Про затвердження протоколу № 5 засідання конкурсної комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах від 05.04.2018 року"

Проект рішення "Про погодження щодо передачі земельних ділянок в користування шляхом проведення аукціону"

Проект рішення "Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки"

Проект рішення "Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2018 року"

Проект рішення "Про доповнення переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, які пропонуються до передачі в оренду"

Проект рішення "Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"

Проект рішення "Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади Краснопільської селищної ради безоплатно водогону ТОВ АФ «Хвиля», який знаходиться у с. Осоївка Краснопільського району"

Проект рішення "Про введення посади до штату Угроїдського селищного будинку культури"

Проект рішення "Про введення посади до штату Самотоївського сільського будинку культури"

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішень селищної ради"

Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"

Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"

Проект рішення "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради"

Проект рішення "Про затвердження граничних грошових добових норм витрат за рахунок коштів бюджету Краснопільської селищної ради на забезпечення харчуванням учасників обласних та республіканських олімпіад, турнірів, конкурсів, фестивалів, змагань"

Проект рішення "Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Краснопільської селищної ради на 2018-2020 роки"

Проект рішення "Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів відділу освіти Краснопільської селищної ради"

Проект рішення "Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно–ресурсний центр» Краснопільської селищної ради"

Проект рішення "Про визнання повноважень депутата селищної ради по одномандатному виборчому округу № 7"

Проект рішення "Про внесення змін до додатку рішення 1 сесії 8 скликання від 30.06.2017 року «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх персонального складу та обрання голів комісій»"

Проект рішення "Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2018 рік"     Додаток до рішення

Проект рішення "Про передачу функцій замовника робіт Службі автомобільних доріг у Сумській області"

Проект рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 «Про селищний бюджет на 2018 рік»"

Проект рішення "Про внесення змін  до рішення селищної ради від 30.06.2017 «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів»"

Проект рішення "Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 19"