Проекти рішень до 15 сесії 7 скликання

Проект рішення "Про затвердження переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, які пропонуються до передачі в оренду"

Проект рішення "Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля,  вул. Сумська, 19"

Проект рішення" Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля,  вул. Сумська, 19"

Проект рішення "Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля,  вул. Сумська, 6"

Проект рішення "Про заборону використання питної води не за призначенням"